Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lehet ma még kapni egyszer...

Lehet ma még kapni egyszer használatos borotvát borotválkozáshoz?

Figyelt kérdés
Az a gondom, hogy ilyen három-pengéset használok, de nem jó, amellett, hogy drága is nagyon. Ezért gondoltam az ilyen kéknyelű egypengés borotva kipróbálására. Van még ilyen? És az tényleg csak egyszer használható? Valaki, kérem, világosítson fel, mi a helyzet a borotvák világában? :)

2019. jún. 18. 12:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy van. Lidliben a férfi borotva. Én azt szoktam használni és teljesen jó.
2019. jún. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
1-es, köszi a választ. De akkor ez egyszer használatos?
2019. jún. 18. 12:35
 3/9 A kérdező kommentje:
És nők is egyszerhasználatos borotvát használnak a hónaljukra és egyéb helyekre? :)
2019. jún. 18. 13:09
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Persze, minden sarkon kaphatóak, de nagyon hamar kitompulnak (azért nem egy alkalom után), és rengeteg műanyaghulladékot termelsz velük. Vegyél inkább klasszikus biztonsági borotvát, az egy egész életen át kiszolgál és csak a pengét kell benne cserélni. Én most - nő létemre - ilyet használok: [link]

Határozottan nem prémium minőség, de olcsó és teszi a dolgát.

2019. jún. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mindenhol lehet kapni, de nem éri meg szerintem, ipari hulladék. Már egy borotválkozás végére tompa lesz, és hatalmas mennyiségű hulladékkal jár.
2019. jún. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én egyet tudok használni kB 2-3 hétig, úgy hogy mindenemet borotválom. Van itthon olyan is, amit az egyik válaszoló linkelt, de szétkaszabol.
2019. jún. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

"Én egyet tudok használni kB 2-3 hétig, úgy hogy mindenemet borotválom."


Meg tudnád mondani, ez milyen fajta?


Én MACH3-as, háromkésest használok, de bizonyos részeknél egyáltalán nem akarja levágni a borostát. Ráadásul pengét venni nagyon drága hozzá.

2019. jún. 19. 16:16
 8/9 anonim ***** válasza:
Sima lidlis férfi borotvát. Nem tudom neked milyen erős a szőröd, de nekem gyenge szőkék, úgyhogy ez is közrejátszhat, de egy próbát megér.
2019. jún. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Lehet
2023. ápr. 6. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!