Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Gyorsan szőrösödő típus...

Gyorsan szőrösödő típus vagyok és erősek is a szálak. Sokat utazom és repülőn félek hogy kidobatják velem a borotvát, sulis utazáson cikizés nélkül lehetőségem sincs venni másikat. Milyen megoldás van erre?

Figyelt kérdés
Eléggé kétségbe vagyok már esve. Házi szőrtelenítő krém készítése hülyeség lenne? Próbálkoztam már a kozmetikus általi gyantával de nem nagyon vált be és időpontfoglalás miatt hónapokat kell várnom rá főleg nyáron. 17/l

#borotva #szőrtelenítés #háziszörtelenítés
2019. jún. 18. 15:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Előtte gyantáztass. Én is így szoktam,igaz csak ritkán,mert inkább naponta borotválkozok.L.
2019. jún. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Hónapokat kellett várnod gyantázásra? Költözés miatt jártam már pár kozmetikusnál, pár napon belül mindig kaptam időpontot. Budapesten vannak olyan helyek is, ahol időpont se kell, csak bemész.

Amúgy iskolával repülővel mentek nyaralni? Vagy hogy kell azt érteni, hogy félsz, hogy a repülőn kidobatják, és a sulis utazáson nem tudsz újat venni?

2019. jún. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Epilátort használj. Ritkábban kell, mint borotválni. Otthon bármikor csinálhatod, nem kell időpont.

De ha kidobatják a borotvát, bármilyen boltban lehet venni, abc, drogéria.

2019. jún. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen az iskolával megyünk repülővel és mivel "világvégi" kisvárosban lakom itt nincs olyan sok lehetőség időpontot kapni.
2019. jún. 18. 16:35
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem dobatjak ki
2019. jún. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
17 évesen már csak nem cikiznek ilyen miatt. Vagy akkor menj egyedül a boltba.
2019. jún. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen borotvákat nem veszik el:

[link]


Hacsak nem a sivatagba készülsz, külföldön is ugyan úgy kapsz borotvát. Veszel egy normálisabb eldobhatót.


Meg aztán mi van akkor, ha nem vagy minden nap hibátlanul leborotválva? Majd megkopogtatja valaki a válladat a strandon és rád förmed: Ezt mégis hogyan képzeled? Azonnal hagyd el a strand területét! Botrányos!

Nem hinném...



Cikiznek a többiek? Elárulom a szőrzetednek ehhez semmi köze, azért csinálják, mert jót szórakoznak azon, ahogy te felizgatod magadat. Ha leszärod, akkor máris értelmét vesztette a cikizés.

2019. jún. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!