Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Magyarországon lehet silikon...

Magyarországon lehet silikon és/vagy sulfate mentes sampont venni?

Figyelt kérdés
Hullámos hajam van és külföldről szoktam rendelni ilyen sampont mert nagyon jól bevált a hajamnak, egészségesebb, szebb lett tőle, és kevésbé zsírosodik is. De jobb lenne ha itthon tudnék venni drogériákba. Viszont van olyan amelyikre ráírják hogy ilyen meg olyan mentes, aztan ránézel a hátuljára és ott van benne. Hol tudnék itthon jót venni és melyik fajtából?

2019. jún. 20. 11:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Lényegében bármelyik drogáriában, szuper/hipermarketben, illetve kozmetikai boltokban van mindenmentes sampon... nem tudom, te mit nézel.
2019. jún. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]

Nèzz itt körül. Minden mentes samponok :)

2019. jún. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Manna pineapple & lotus sampont tudom ajánlani. DM-ben lehet kapni. Több mint egy éve csak ezt használom és imádom, nagyon jó. Teljesen szulfát és szilikonmentes. Olcsóbb alternatíva a schauma rózsaszín gyereksamponja, nekem az kicsit szárította a hajam de könnyen zsírosodó hajra szerintem jó lehet . Ezt a kettőt tudom ajánlani, nekem a többi itthon kapható szulfátmentes egyáltalán nem vált be. Ennek a kettőnek amúgy ugyanaz a tisztító összetevője úgyhogy valószínűleg azzal van összefüggésben. Balzsamnak meg a Helia D expressz maszkot, állítólag hajpakolás de balzsamként jobb mint bármi amit eddig használtam. Ebben sincs se szulfát se szilikon. :)
2019. jún. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Első válaszolónak üzenem hogy tudom hogy vannak, a kérdés lényege az volt hogy melyikek váltak be másoknak akik már próbálták az itthoniakat. Másodiknak meg harmadiknak köszönöm 😊❤
2019. jún. 21. 14:51
 5/5 anonim ***** válasza:

Kérdező

A kérdésed az volt, hogy hol lehet szilikonmentes sampont venni.

(De ha szeretnéd: The Body Shopban vannak jók, a zöldteás nekem bevált a zsíros hajamra)

2019. jún. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!