Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kimosható hajszínezőt hogyan...

Kimosható hajszínezőt hogyan lehetne gyorsabban kiszedni a hajamból?

Figyelt kérdés

Festett szőke a hajam, erre tettem vöröset, viszont unom, szeretném ha hamarabb kikopna. Már sokat halványodott, de szerintem így is több idő lesz, mint amit a dobozon írtak.

Ha hamvasítóval mosnám, az milyen hatással lenne rá? Tudtok ajánlani valami sampont/házi praktikát a gyorsabb kiszedésre?



2019. jún. 21. 14:05
 1/2 anonim ***** válasza:
64%

Szia! C vitaminos pakolás kihozza, nézz utána. Illetve méz, citromlé, fahéj szőkíti kicsit, így kikoptatja belőle. De árulnak ilyet kimondottan, ami leszedi a színezőt. És utána majd ápold a hajadat nagyon, és igen hamvasító fog majd kelleni. Így lesz szép szőke újra. Én ajánlom a kallos hamvasító folyadékot, a schauma hamvasító sampont, és még nagyon jó a kallos ezüst színező sampon. Vagy ha drágábbat akarsz, toni and guy, vagy matrix is jó. Ápolásra majd hajpakolás, esetleg ajánlom a ricinus, vagy argánolajat, esetleg kókuszt.

Remélem segítettem:) sok sikert!

2019. jún. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Korpás hajra való samponnal is gyorsabban kopik
2019. jún. 22. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!