Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a véleményetek lányoknál...

Mi a véleményetek lányoknál az oldalt, illetve a tarkón felnyírt hajról? A nyári melegben szerintetek érdemes lehet bevállalni?

Figyelt kérdés
2019. jún. 22. 22:34
 1/10 anonim válasza:
86%

Szerintem nem hőmérséklet függő. Megosztó a vélemény és az is hogy kinek áll jól.

Ha illik a stílusosodhoz nyugodtan vállald be. :)

Nem veszíthetsz vele,jobb mint éveket gondolkodni rajta, és lehet életed egyik jó döntése lesz. És inkább tényleg ilyenkor mint a hidegben.

Egyébként nekem tetszik, én biztos nem merném viszont bevállalni.


18L

2019. jún. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik, kivéve ha nullással van vágva vagy borotválva van, az már sok szerintem. Nekem is felvolt nyirva oldalt, nagyon szerettem, de sok volt vele a macera. Sosem állt úgy ahogy kellett volna. :D
2019. jún. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem tetszik. Viszont, van akinek a stílusához jól illik, és az úgy oké.


Hát, ez attól függ, hogy milyen hosszú most a hajad. Mármint, hogy ha esetleg nem fog tetszeni, akkor mennyi idő ameddig az is megnő, stb. De amúgy szerintem a hőmérséklet mindegy, nem lesz sokkal másabb. :) De ha tetszik, akkor valószínűleg mindenképp kipróbálnád valamikor. Akkor minek várni vele? :)

2019. jún. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
11%
Én undorítónak találom 19l
2019. jún. 23. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tarkónál lett felnyírva tavaly nyáron. Mivel nagyon sűrű hajam van, gondoltam így kevésbé lesz melegem. Hát nem sokmindent csinált. Felkötött hajjal nyilván nem fülledt be annyira, de ha leengedtem, akkor meg se éreztem, hogy fel van nyírva. Ráadásul mindig szúrt ha le lett vágva, amíg meg nem nőtt egy kicsit. Most növesztem vissza, dehát évek mire hozzá nő a többihez. Úgyhogy szerintem akkor vágj bele, ha illik a stílusodhoz és ha egyszer megunod, akkor nem lesz probléma visszanöveszteni.
2019. jún. 23. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon tetszik, bár csak tarkónál felnyírtan vállalnám be.

Ha meglátná a matektanárom oldalt felnyírva, szerintem rituálisan elégetne :D


17/l

2019. jún. 23. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
63%

Nekem evekig volt oldalt felnyirva, ha olyanom volt akkor rendesen kopaszra is borotvaltam. Imadtam, most is nagyon gondolkodom hogy ujra fel kene nyirni, csak jelenleg nagyon mas frizuram van.

Egyebkent kb egy ev kell neki mire ugy osszeno a tobbi reszevel a hajadnak, hogy fel se tunik, pedig nekem hosszu hajam van.

2019. jún. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem kb 4 éve van felnyírva oldalt, imádom még mindig viszont nyáron nem vettem észre hogy sokat segítene.

A nullás/borotvált nekem se jön be, úgy nézek ki benne mint egy neo-náci. A nekem ideális a 6mm, pont annyira hosszú hogy összefüggő hajréteg legyen de a fejbőr azért átdereng alatta, a 9mm-esnél már szinte csak a haj látszik de gyorsabban lenő.

Mikor felnyiratod égnek fog állni, érdemes venni zselét vagy waxot, nekem 1-1.5 hónap volt kb mire beáll és a fejhez simulva nő.

2019. jún. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
2 éve nyárra felnyírattam, isteni volt, hogy nem rohadt be a fejem. nagyon sűrű a hajam, szóval nem bántam meg. mostanra már egész jól megnőtt ott is a hajam.
2019. jún. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Valami eszméletlenül undorító
2020. ápr. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!