Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ami kihullik hajam, már nem...

Ami kihullik hajam, már nem az eddigi hajszínemben, hajszerkezetemben nő vissza. Valakinek van még ilyen?

Figyelt kérdés

2 és fél éve kezdődhetett talán, észrevettem, hogy az eddigi egyenes és barna hajszálaim (csak néhány helyen) fekete és göndör lesz. Azóta már mindenki azt hiszi, hogy festve van a hajam, mert oldalt/hátul/ fekete és göndör,

felül meg alig-alig 50-100 szál(a többi picit sötétebb barna)

Egyébként tejföl szőkén születtem, aztán voltam már szőke is és világosbarna-->picit sötétebb barna:D ez az 5. hajszínem eddig az életemben, és egyik sem volt festett

Mitől lehet? Picit zavar az őszintét megmondva



#haj #göndör haj #hajszerkezet #egyenesből göndör haj #változik a hajszínem #változik a hajszerkezetem
2019. jún. 25. 11:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2019. jún. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
81%

Én erre egyszer azt a választ kaptam, hogy hormonális változások és az idő múlása az oka. Gyerekként nekem is tejfelszőke, szögegyenes hajam volt. Később sötétedett, voltak benne világosabb tincsek is, aztán erősen hullámos lett a hajam. Jelenleg egyenes, de nem tudom milyen színű lenne, mert festem.


Ja, még eszembe jutott, hogy gyerekkén az irtó világos hajamban nőtt a fejem tetején 2-3 szál extrém vastag fekete hajszál :D Nagyon látszott. Ezek ilyen fura dolgok, de természetes.

2019. jún. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1. 17 F

2. huh azthittem eddig csak nekem ilyen, mert a fodraszaim se lattak meg ilyet soha 😂

2019. jún. 25. 15:28

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!