Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Colorista washout hajszinező...

Colorista washout hajszinező bebarnította a hajamat! Hogyan szedjem ki?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

3 nappal ezelőtt beszíneztük az alapból középszőke, alul balayage szintén szőke hajamat a loreal colorista farmerkék színű színezőjével. Mikor először megláttam még nem volt vele semmi bajom. Nem is tetszett, de nem is volt vészes. Úgy voltam vele, hogy megmosom sokszor és akkor biztos kijön. Aha, na a mai nap reggelével túl vagyok 15 hajmosáson és a szőke hajam teljesen FEKETE lett. Az alja undorító fakult kék és borzasztó, hogy hogy néz ki a hajam. Próbáltam ecettel kiöblíteni, korpa elleni samponnal, de nem használ semmi. Valaki tudna nekem tanácsot adni, hogy ne az ollóhoz keljen fordulni? Esetleg volt már valaki hasonló helyzetbe? Válaszotokat előre is nagyon szépen köszönöm!



#L'Oréal #L'Oreal Colorista #hajszínező eltávolítása
2019. jún. 26. 07:42
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Hajfesték eltávolítóval esetleg pl color b4
2019. jún. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!