Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csajok! Ti is érzékenyek...

Csajok! Ti is érzékenyek vagytok borotválkozás után?

Figyelt kérdés

Most borotvátam le először teljesen az intim részeket. Az még hagyján hogy szúr de érzékeny is nagyon. Ez egy idő után elmúlik? Megszokom? Vagy ki hogy van ezzel?


16/L


2019. jún. 28. 21:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Most elnézést hogy nem lányként válaszolok, de nekem csak az első volt szar fiúként folyton szúrt aztán másodjára alaposabb voltam és semmi szúrás meg semmi, sokkal jobb mint ha szőrös lenne :D
2019. jún. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igazából elsőre is szépen letudtan szedni. Szép sima volt. Viszont fél nap elteltével már szúrt. És nagyon fura meg zavaró.

Mosakodásnál is óvatosan kell mert ha visszafele van simítva picit a borosta akkor kifejezetten fáj a lágyabb részeken.

2019. jún. 28. 21:59
 3/6 anonim válasza:
74%
Ömm, ez mitől tini párkapcsolat? ...
2019. jún. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
23%

Minek borotválkozni, hajat vágni?


18/f/gépész

2019. jún. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem emlékszem, milyen volt az első alkalom, de azt el tudom mondani, hogy így 5-7 év után nem érzek semmi különöset.
2019. jún. 28. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Persze, eleinte nekem is fura volt és érzékeny, de az inkább jó értelemben.

Ha teheted inkább gyantáztassad. Jobb mint magadnak borotválni.

2019. jún. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!