Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Biohair-ben csak engem zavar...

Biohair-ben csak engem zavar ez? Higiénia hol van?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ahol ültem asztal volt kb. 10 hajkefe és mindegyikben állt vastagon a haj. Ez csak szerintem undorító? A fodrász csaj úgy "fertőtlenítette" le a fésűt,amit rajtam használt,hogy az előttem lévő ember levágott haját kifújta a szájával és a ruhájába megtörölte. Nem szóltam,mert konfliktus kerülő ember vagy,de nagyon ideges lettem. Nem kéne 2 vágás közt lefertőtleníteni a keféket meg az ollókat? Vagy legalább kiszedni a kefékből a sok hajat? Többi asztalnál is szétnéztem és ott ugyan ez volt a helyzet. Undorító! Mindez 6000 forintért. Újpesti biohair. Már biohair szalonokban is ez a helyzet?

2019. jún. 29. 13:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindegyik ilyen gáz. Ráadásul a fodrászok is egyre rosszabbak. Főleg frissen végzettek dolgoznak. Akinek van egy kis gyakorlata az lelép egy normális szalonba. Keress inkább egy rendes fodrászt és kerüld el ezt az ócska hajvágó üzemet.
2019. jún. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nem ez a legnagyobb baj a BIOHAIR szalonokkal. Nekem többnyire féloldalasan nyírják a frufrut, a szálak (hosszabbak) állnak ki mindenütt.


30f

2019. jún. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én személyszerint sosem jártam ott,de az egyik ismerősöm igen és ő is csupa ilyen “jó”élményekkel jött ki.Szerintem iszonyat gusztustalan,és jogosan voltál felháborodva.
2019. jún. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

En jartam anno biohairbe, mert azt hittem, hogy olcsobb es kenyelmesebb. Ma mar csak akkor megyek be, ha nagyon muszaj, minimalisan kerul tobb penzbe egy normalis fodrasznal mosatni vagatni szaritani, es nem erzi ugy magat az ember, mintha egy vagohidon lenne.

Egyebkent anno a 32esek teren es a jaszai kornyeken volt 1-2 epkezlab biohaires fodrasz.

2019. jún. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
barber shopok sem jobbak,gyorstalpalon elvégzik es mar azt mondjak barberek es nem tudnak hajat vagni,pomádeval minden hibat le lehet nyalni,barbárok,,,jah es semmit nem fertötlenitenek..a pengével leborotválja a nyakat es leteszi az azstalra következö vendegnek ugyanazzal leborotválja a nyakat..hamserüles lesz borotva utan..mikroszkoppal látszik..fertözest lehet kapni,,csak most menö barberbe jarni,,6 különbözöbe voltam es fos mindegyik amugy fodrasz vagyok..szal vagom mi a helyzet
2019. júl. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!