Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Borotválkozás után már másnap...

Borotválkozás után már másnap reggel szúr a lábam. Milyen készítményt lehetne használni, hogy simább maradjon?

Figyelt kérdés
Gyantázni és epiáni nem szeretnék.
2019. jún. 30. 09:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Akkor ez ilyen is marad. A borotva nem rart soká, gyakran kell. Lehet krémezni, de az ugyanaz,az sem tartós. Én is borotválom,nekem is mindig tüsis.
2019. jún. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Másnap? :')

Ha reggel lekapom, estére már vagy egy milis.

Előző eletemben szerintem mamut voltam vagy nem tudom.

2019. jún. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Próbáld előtte bőrradírral kezelni. Nem muszáj feltétlenül megvenni a drágább drogériás bőrradírt. Nekem leginkább a nagy szemű cukor (én barna cukrot használok, így csak ez van itthon) vagy esetleg mehet hozzá tengeri só is, és ezt mézzel össze kell keverni, hogy nagyon sűrű masszát kapjunk, és ezzel akár az egész testet át lehet masszírozni, (még az arcot is) és utána borotválkozni (persze géllel, vagy habbal, és érdemes valami jobb borotvába belefektetni). Ez után személy szerint vastagon bekenem magam testápolóval, és legalább 2 napig tüsi nélküli vagyok mindenhol. Remélem másnak is beválik, nekem sokkal elviselhetőbb így :).
2019. júl. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
A "vált be" kimaradt, bocsi
2019. júl. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is minden nap borotvalkozom. Majd egyszer ha gazdag leszek, csináltatok végleges szőrtelenítést.
2019. júl. 28. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!