Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Akik már próbálták a kókusz...

Akik már próbálták a kókusz olajat hajra nektek használt?

Figyelt kérdés
Krémmánián elég jó értékelések vannak róla, kíváncsi vagyok, hogy nektek bevált-e? (A dm-ben kaphatót szeretném kipróbálni) Puhább, fényesebb lett-e a hajatok tőle?

2019. jún. 30. 10:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem csodatermék de valami pozitív hatása azért volt.

Arra figyelj hogy finomítatlan, szűz kókuszolajat vegyél, mert a finomított nem jó erre, és az olyan termékek amik azt hirdetik hogy kókuszolajat tartalmaznak, az hírről sem látott :)

2019. jún. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell tőle csodát várni, de használ. Sokkal puhább lesz tőle a hajam néhány hét erejéig. A göndörség is tovább marad benne. Valamint azt vettem észre, hogy utána akár kétszer olyan tovább bírom hajmosásig, mert kevésbé zsírosodik. De ez lehet attól van, hogy sokkal alaposabban samponozok. :D Mert brutál nehéz kimosni, erre készülj fel. Ja és finomítatlant vegyél! Onnan tudod, hogy jót vettél, hogy kókusz illata van.
2019. jún. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :)

A finomítatlan változat is kapható a DM-ben?

2019. jún. 30. 12:27
 4/9 A kérdező kommentje:
Illetve láttam BIO kókuszolajat is, az mennyire hatásos?
2019. jún. 30. 12:32
 5/9 anonim ***** válasza:
Bio, extra szűz, finomítatlan.. ezek mind ugyanazt jelentik. Én ilyet szoktam venni:www.dm.de/dmbio-kokosoel-nativ-p4010355584946.html
2019. jún. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

Az extra szűz stb egyáltalán nem ugyanazt jelentik. :D

Pl. vehetsz teszkóban extra szűz oliva olajat, de az is tele van ugyanazzal a fossal, mint az összes többi.

2019. júl. 1. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én az euro familyben szoktam venni, 1200 ft 1 kg. Tökéletesen jó erre.
2019. júl. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha erre gondolsz: [link] - ehhez a kókuszolajhoz nagyon hasonló a dm-ben ez: [link] Mindkettőnek nagyon erős kókuszillata van és az állaguk is nagyon hasonló - szobahőmérsékleten általában víztiszta, folyékony.

Én olívaolajat próbáltam egyszer, szuperjó volt és a fejbőröm olajsokkot kapott tőle, hetekig nem zsírosodott a hajam utána. Aztán persze visszaállt, hiszen a gyakori hajmosás generálja a zsírosodást is, mint ahogy az arcnál is megfigyelhető, hogy a szappan szárítását a bőr fokozott zsírtermeléssel próbálja ellensúlyozni.

2019. júl. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kókusz olajat összekvertem ricinus olajal,nem voltam rest,rákentem a hajamra,anyi tórtent hogy az akkori festett szálkás hajamat is megpuhitotta egy idegig de nem tette helyre,azóta már szépen lenőtt,majd még megprobálom hátha hamarabb nő vele viszont az a baj,hogy nagyon olajos tehát iszonyuan bezsirositja a böröm,kimosni sem a leg egszerűbb, kb az egesz tested befogja szoval macerás,kippatogok tőle szoval átgonodolom hogy majd ujra tartok e egy heti 1x vagy kétheti 1x kurát vele, az biztos hogy a legjobb hidratálo amit csak adhatsz a hajnak akkor nem is használtam plusz hajbalzsamot csak samponnal kimostam.
2020. jún. 8. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!