Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha a szolitól megszaporodtak...

Ha a szolitól megszaporodtak az anyajegyek, mi a teendő?

Figyelt kérdés
Meddig jonnek ki ujak? Ha abbahagyom a szolit, akkor is? Belgyógyászhoz szoktam járni meg fogok is,csak meddig jonnek ki újak?

2019. jún. 30. 17:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ez volt, abbahagytam a szolit nem jött ki több, itt biztos ijesztgetni fognak hogy bőrrák mint engem annó, de nem ez olyan mint kb a napfolt, ha látsz elváltozást a formájukban akkor van baj de gondolom nem sötét nagyok eleve hanem itt ott pici ki nem álló
2019. jún. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
33%

Szoli pedig pénzért vett bőrrák, pár alkalom évente ok, de nem egészséges—- öregíti a bőrt.

Az új foltjaidat meg kellene mutatni bőrgyógyásznak

2019. jún. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Belgyógyászhoz-bőrgyógyászhoz

A leírásban...autocorrect kijavított...

Szóval igen, szoktam mutatni csak most megint vettem észre újat.

Nem nagyok, kis pici pöttyök de régen alig volt egynéhány anyajegyem most meg egy csomó..van kettő ami feketesebb de picurik azok is

2019. jún. 30. 19:26
 4/7 qborka ***** válasza:

Bárhol, bármikor kialakulhat anyajegy. Nekem kb. 25évesen a szememen. De létezik szemfenéken is.

Sok anyajeggyel nem ajánlott szolizni, szerintem inkább mellőzd. Egyébként is öregít.

Az újakat is mutasd meg dokinak. Valószínűleg normálisak, de biztos, ami biztos 😊

2019. jún. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ilyen foltok a napon is elő fognak jönni rajtad! Ha nem is most, akkor majd 10-20 év múlva! A szoli felgyorsítja a folyamatot. Valószínű , hogy hajlamos a bőröd a pigmentálódásra, ezért is jönnek rajtad elő anyajegyek és foltok.
2019. júl. 1. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Hagyd abba szolizást, nem tesz jót a bőrnek, és ha előjöttek az anyajegyek, akkor az pont ennek a jele.
2019. júl. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Szia. Sajnos sem a szolárium sem az erős napfény nem tesz jót a bőrnek. Amíg nem használtam minden nap fényvédő krémet, nekem is tele volt a karom pigment foltokkal. 70% ban az uv sugárzás az oka a bőr öregedésének. Javaslom, hogy a szolit messziről kerüld és használj minden nap fényvédőt. Hidd el nagyon meghálálja majd a bőröd pár év múlva. De rengeteg cikk van erről a témáról az interneten,olvass kicsit utána miért is nem jó. :) a foltok pedig sajnos lassan de biztosan tűnnek majd el.
2019. júl. 3. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!