Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Anyám vágta le a hajamat. Mit...

Anyám vágta le a hajamat. Mit kezdjek vele? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Már régóta növesztem a hajmat de pár napja észrevettem hogy töredezett a vége. Fodrászhoz nem akartam menni mert gondoltam hogy ennyi miatt felesleges lenne és megkértem anyumat hogy vágjon le nekem a végéből 1-2 centit de semmi többet.(Anyukám rövid haj párti és neki is rövid a haja, és már régóta mondogatja hogy miért nem vágatom rövidre stb.) este leülök a székbe és anyukám szépen elkezdi vágni a hajamat. Éreztem hogy a csípőmnél van akkor meg is nyugodtam hogy nem sokat vág de mivel lépcsös a hajam ezért azt mondta hogy legelső régből is vág (ami a legrövidebb) mondtam neki hogy jó és ekkor a következő pillanatban már csak arra eszméltem hogy a hajam az az állam fölé ér! Teljesen ki voltam akadva és egész este sírtam. Kb így néz ki most a hajam! [link]


Ezzel a hajjal az a bajom hogy nem lehet formázni se beállíta. Elgondolkoztam azon hogy kipróbáljak egy nagyon rövid hajat? Ti mit gondoltok?



2019. júl. 5. 14:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
83%
Kamu kérdés, csak ezen a héten már ez a 2.
2019. júl. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Sajnálom ha nem hiszed el de akkor ne is írj ide hogyha nem érdekel mert "kamu"
2019. júl. 5. 16:06
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Persze, anyukád meg egy csökött idióta, hogy az 1-2 centit összetéveszti a fél méterrel. Persze. Reális. :)
2019. júl. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Senki se mondta hogy véletlen keverte össze
2019. júl. 5. 18:56
 5/17 anonim ***** válasza:
Szóval anyukád lecsapott egy kb 60 centit a hajadból 1-2 helyett?:O
2019. júl. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Koltoztem is volna el tole, miutan fizet nekem egy pothaj felrakast🤪
2019. júl. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Anyám kb 1 éve azt mondogatja hogy legyen rövdi a hajam és hát ez történet...
2019. júl. 5. 22:11
 8/17 anonim ***** válasza:
Nem történt. Vagy anyud egy szemétláda. De nem hiszen.
2019. júl. 7. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Ja és amúgy az is elég érdekes, hogy egy kis szóváltás, vagy vita sem történt, miután felálltál anyád "fodrásszékéből", csak magadban sírdogáltál, miutál elváltak útjaitok...

Nem kérted számon? Ha már ő tette ezt, nem kérdezted meg, hogy mit tanácsol, mégis mit csinálj a rövid hajaddal? Annyira kamuszaga van ennek...

2019. júl. 7. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Egy szóval sem mondta senki se hogy nem veszekedtünk utánna
2019. júl. 7. 11:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!