Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Borotválkozás utáni extrém...

Borotválkozás utáni extrém kipattogzásra tudtok ajánlani valamit?

Figyelt kérdés
A lábszáram nagyon csúnyán kipattog minden borotválkozás után (érdekes, hogy sem a combom, sem az intim tájékon nem szokott egyáltalán, csak a lábszáramon). De annyira csúnya, hogy már utálok emiatt rövid ruhákban lenni. Testápolók nem segítenek, neogranormon szintén nem. Valami olaj vagy bármi van, ami nektek bevált?:(
2019. júl. 5. 15:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Borotvàlkozàs elött testradírral jól radírozd le a bőröd!

Ha lehet, akkor mindig új borotvàt/pengét hasznàlj.

A borotvàt mindig mosd el hasznàlat utàn rendesen. Fertőtlenísd eszközfertőtlenítővel, majd midig szàrazon rakd el.

Borotvàlás utàn borotvàlkozàs utàni, nyugtató gélel kend be a làbad.

2019. júl. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Erzekenyborre valo borotva hab/gel plussz ha szeretned elotte borradirral se artasz neki
2019. júl. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekem mindig intimtájékon pattog ki, sajnos örököltem. Nekem bevált az alkoholos fertőtlenítes. Menj el a gyógyszertárba, vegyél orvosi alkoholt, vagy salicilsavat (ami egyébként nagyon jól szárít, így pattanásra is teheted😉), és borotválkozás után kend át egy kis vattakorongnyival. Esetleg következő nap fürdés után is használhatod. Remélem tudtam segíteni😊
2019. júl. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!