Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha krepp papírral festem be a...

Ha krepp papírral festem be a hajam akkor attól nem töredezik, nem árt a hajamnak?

Figyelt kérdés

Vörös hajat szeretnék, de nem akarom, hogy hónapokig vörös legyen, ezert először ki szeretnem próbálni.

Ha krepp papírral csinalom nem fog jobban törni a hajam, nem fogja roncsolni,stb?



2019. júl. 5. 19:06
 1/2 anonim ***** válasza:
De roncsolóxbi fog a hajad, a krepp papír nem erre való. Vannak kimoshatós hajszinezok
2019. júl. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én festettem már be a szőke hajamat rózsaszín krepp papírral, imádtam, a színhatás is nagyon tetszett. 2 hajmosás után teljesen ki is jött. Annyi hogy ne vasald a hajadat ha beszínezed vele mert bele égeted és benne marad, barátnőm így járt.
2019. nov. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!