Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Félelemből anyajegy levétel?

Félelemből anyajegy levétel?

Figyelt kérdés
A családomban nemrég melanomat diagnosztizáltak. Még nagyon időben volt a műtét, szóval rendben van. Azota félek, mi van ha nekem is... voltam belgyógyásznál, javasolt egyet levételre. Ha én még gondolok másik párat, azt levetethetem? Marmint nekem olyan gyanus külsejűnek tűnnek. Orvosnak nem mutattam azokat, mert olyan helyen vannak..de volt már aki leszedette így az anyajegyét? Mert neki nem tetszett?
2019. júl. 6. 16:44
 1/1 anonim ***** válasza:

A combom belső feléről gond nélkül leszedték a kérésemre (bár sztkban és ocsmány lett a helye).

A volt párom apjának viszont az okozta a vesztét, hogy rosszul vettek le egy gyanúsat és a rák aktiválta is magát...

2019. júl. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!