Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajszínezőtől minden szines...

Hajszínezőtől minden szines lesz, valahogy meg lehet oldani hogy ne fessen be mindent?

Figyelt kérdés
Kb 2 hete a l'oreal colorista washout denim kék hajszínezővel befestettem a hajam, követtem minden instrukciót. (hajat mostam, a nedves/nyirkos hajamba belemasszíroztam a festéket, vártam 30-45 percet, majd kimostam vízzel addig, amíg a lecsorgó víz nem lett színtelen) Utána viszont a száraz hajamtól kék lett az ágy, ha ki van bontva a hajam és kicsit leizzadok akkor a hátam is kék tőle. Valaki tud bármi ötletet, hogy ne színezzen be mindent a hajam? Azt már próbáltam, hogy vízzel oldott ecettel leöblítettem a hajam, de szinte semmit nem segített. A festék azóta már szinte teljesen lekopott a hajamról, de szeretném még befesteni, viszont úgy nem merem, ha megint minden más is kék lesz a hajamtól...

2019. júl. 10. 21:33
 1/3 Metionin ***** válasza:
100%
Válts színezőt. Én pl. alfaparfossal festem a hajam kékre évek óta és az nem fog be semmit. Bár nem is kimosható. Jellemzően ami ilyen pár mosásos, azt bizony minden nedvesség kihozza a hajadból, beleértve az izzadságot, párát is. Ja és emlékeim szerint a Crazy color capri blue sem fogott bár azt sem egyszerű eltávolítani a hajból.
2019. júl. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Az a baj, hogy ami megmaradt festék az előző festés óta, először azt szeretném felhasználni... Hosszan tartó festéket meg nem merek használni egy darabi iskola váltás miatt, mert nem tudom még a szabályokat, meg nem is akarok előítéleteket a tanároktól... De később mindenképp igazi hajfestéket szeretnék használni.
2019. júl. 10. 22:10
 3/3 anonim válasza:
100%
A Coloristával ugyan ez a tapasztalatom csak a zöld színezővel. Nem tudsz tenni semmit ellene.
2019. júl. 11. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!