Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Honnét rendeljek retinolt,...

Honnét rendeljek retinolt, vagy menjek bőrgyógyászhoz?

Figyelt kérdés

25 éves vagyok, régebben elég durván acnes voltam de mióta nem iszom tejterméket és gyógyszertári krémeket használok az arcomra szépen letisztult.

Egyrészt az acne miatt, másrészt a ráncok megelőzése miatt szeretnék retinolt vagy valamilyen retinoidot használni.

Jelenleg a helia-D éjszakai retinolos krémjét használom, de nem tudom hány % retinol van benne és így kételkedem a hosszú távú használatának sikerében. Patikában a la-roche posay redermic retinol-t ajánlották de azt, hogy mennyi retinolt tartalmaz, nem írja a krém és a patikában sem tudták megmondani :(

Ha bőrgyógyászhoz fordulok ezzel ő tud valamit ajánlani? Illetve tudnátok ajánlani valamilyen weboldalt, ahonnét retinoid tartalmú krémet tudnék rendelni?



#acne #A-vitamin #retinoid #retinol #ráncmegelezőzés
2019. júl. 13. 22:17
 1/5 Miss Endzsi ***** válasza:
2019. júl. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
skinsmart.hu
2019. júl. 13. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is a skinsmartot ajánlom. Többször is rendeltem tőlük. A granactive retinoide "2%"(kevesebb) nekem bevált a The ordinarytól, kb. 3-4 ezer Ft körül van. Ha nagyobb a keret, akkor a paula choice's termékeket próbálnám ki a helyedben.
2019. júl. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 qborka ***** válasza:

A skinsmart tényleg jó ötlet.

Viszont nekem a PC barrier repair retinolos krémje sok mitesszert okozott, azt nem ajánlom.

2019. júl. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :) a keretem 10ezer forint. A tindigo 0.5%-os krémje nagyon tetszik.

Skinsmarton most vettem észre, hogy sokkal nagyobb a retinol tartalmú krémekből a választék, mert keresésnél csak azt hozza ki, aminek a nevében is szerepel a kulcsszó.

A the ordinarytól már kipróbáltam néhány terméket és sajnos negatív tapasztalatom volt velük, ezért aggódom, hogy a retinolos szérumot sem fogja szeretni a bőröm :( Bár igaz, hogy nagyon olcsó a többi krémhez képest és talán ennyit megér.

qborka, köszönöm a tanácsot! :)

2019. júl. 15. 12:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!