Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kiütések napozás után?

Kiütések napozás után?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Napozás után mindig kiütések jönnek ki a mellkasomon és a vállaimon. (nem pattanások). Esetleg tudnátok valami krémet rá? Vagy akármilyen praktikát, hogy el tudjam tőntetni? (és ha lehet akkor olyan krémet amit külföldön is árulnak? Németországban lakom).


Előre is köszönöm mindenkinek!



2019. júl. 14. 23:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Bekened/fújon magad napvédővel? Ha nem, akkor ott kezdődik a baj, ha igen akkor próbálj váltani más termékre. Valamelyiktől én is kipattogok, hiszem ezek nehéz, olajos krémek.
2019. júl. 15. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Napallergia
2019. júl. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Mindkettőtöknek köszönöm a válaszokat!


Első válaszoló tudsz esetleg ilyen terméket ajánlani?

2019. júl. 15. 11:54
 4/9 anonim ***** válasza:
Jah, napallergia, nekem is kijön, ha több napon keresztül huzamosabb ideig (~több mint 4-5 órát kb egyhuzamban) vagyok a tűző napon.
2019. júl. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló nálam is ugyanez a probléma. Nagyon világos bőröm és még esélyem sincs sokáig a napon lenni különben kiütéses leszek és a bőröm is lejön.
2019. júl. 18. 13:47
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem az arcom a macerás, arra tudok neked javasolni terméket csak. Testre ezt használom (ettől az arcom kipattog, de a testemre tökéletes.


[link]

2019. júl. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Első válaszoló voltam
2019. júl. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Kicsit késve de köszönöm a válaszokat 😊 már egy ideje nem jelentkeztem be és csak most láttam 😅
2020. aug. 8. 08:45
 9/9 anonim ***** válasza:
Elég késve, de azért leírom ami nekem bevált mert más még olvashatja. Szóval nekem is napallergiám van és én az AloeFirst-et használom rá. Semmiképpen ne használjatok rá testápolót vagy bármilyen illatanyagokkal teli készítményt, valamint naptejből is gyerekeknek valót érdemes választani az illatanyagok miatt és min. 50 faktoros legyen. Jahh és még annyi hogy ha esetleg mégis kijönnének a kiütések, akkor minél hamarabb hidegvíz alá kell tenni és befújni AloeFirsttel
2021. márc. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!