Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Annyira megdrágultak a fodrász...

Annyira megdrágultak a fodrászok, hogy egyszerűen jobban megéri hajvágó készüléket venni?

Figyelt kérdés
Nekem az utóbbi időkben években az összes ismerősömnek hajnyíró gépe van és lett. Mostanában és pár éve vették. Nekem mindig is hajvágóm volt sosem mentem fodrászhoz. Mondjuk nekem könnyű volt mert géppel bármikor lenyírtam magam 3-4-5-6-7 mm vékonyra. Főleg férfiakra és fiús rövid hajú nőkre szól a kérdés mert azért nők még mindig festetik a hajukat meg egyebek.

2019. júl. 15. 15:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Hajvágóval az első pár napig néz ki jól a haj, utána olyan, mintha tépték volna és összevissza hossza lesz. Nagyon hülyén néz ki. Ennek ellenére így csinálom, de hetente nyírom. Amikor havonta-kéthavonta mentem át rajta, csöves kinézetem volt. A felnyírást így is a feleségem csinálja, én meg festem cserébe a haját.
2019. júl. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én ráálltam a borotvára inkább, az a legjobb.
2019. okt. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!