Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajfestés krepp papírral, jó...

Hajfestés krepp papírral, jó ötlet? (olvasd tovább! )

Figyelt kérdés

Arra gondoltam hogy befestem az egész hajamat (közép szőke) sötétkékre krepp papírral. Hány hajmosás után jön ki?

Roncsolja-e a hajat?

Hülyén néz ki?

Az ötlet Billie Eilishtól jött. (videó klippjei amin kék a haja: When the party's over, bad guy)



##hajfestés ##krepppapír ##sötétkék ##szőkehaj ##billieeilish
2019. júl. 15. 15:16
 1/4 anonim ***** válasza:
A testverem barana hajat pinkre festette kreppapirral. Megfogni megfogta a festek, de nem jott ki belole, csak mikor mae nott le, levagatta.
2019. júl. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem vegyél inkább hajszinezőt, hogy lásd egyáltalán milyen lesz.

A krepapiros elég lassan kopik ki.

2019. júl. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem a krepp papír egyből kikopott... De szerintem is érdmesebb lenne egy hajszínező beruháznod.
2019. júl. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Metionin ***** válasza:
100%
Szerintem azzal nem lesz egyenletes, főleg nem sötétkék. Vegyél hajszínezőt, abban tuti hogy nincs random vegyi anyag ami árt a hajadnak ( a krepp papírt ugye nem erre gyártják) és könnyebben is kezelhető. Nekem gyerekkorom óta minden álmom volt a kék haj, túlestem az ételszínezéken, krepp papíron (igaz csak tincseken), szövegkiemelőn stb. Most már évek óta sötétkék a hajam, van rá megfelelő színező.
2019. júl. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!