Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sos! Ki nyomtam egy csomó...

Sos! Ki nyomtam egy csomó ilyen nagyon "besült" melyrol jövő miteszert a homlokomon és tudom h be fog gyulladni mert máskor is csináltam már 😅 (sajnos ). Mit csináljak hogy ne gyulladjon be és ne legyen belőlük ez a nagy vizes vagy milyen pattanas?

Figyelt kérdés
De am előtte alkohollal meg töröltem az egész arcom a kezem is tiszta volt + utána is át töröltem ha ez számít valamit

2019. júl. 19. 22:38
 1/9 anonim ***** válasza:
52%
Máskor ne nyomkodd és nem lesz belőle ilyem. Sajnos tapasztalat nekem is, már ritkábban nyomkodok.
2019. júl. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát ez az hogy mindig eldöntöm hogy na jó mostantól nem...De pl ha elkezdem szedni a szemöldököm és akkor ugye közelebbről bele nézek a tükörbe látom hogy ott vannak és nagyon zavar ezért elkezdem nyomkodni aztán már a vegen szét nyomkodom az egész arcomat 😠😠
2019. júl. 19. 22:54
 3/9 A kérdező kommentje:

És pl ha oldalról rá süt a nap a homlokomra tök ilyen dusoros. Tehát ilyen nagyon pici kis dudorok vannak ott nem kell nagyra gondolni de ez is nagyon zavaró tud lenni . A baratomnak is szép sima a homloka meg kb mindenkinek nekem meg ilyen idegesítő...

De azok a kis dudorok amuzy nem gyulladtak meg nincs vele semmi csak ez h látni nagyobb fénynél és azokat ki is lehet nyomni ha nagyon erősen nyomom

2019. júl. 19. 22:58
 4/9 A kérdező kommentje:
Dudoros*
2019. júl. 19. 22:58
 5/9 anonim ***** válasza:
54%

Nekem is ilyen, bar tudom nem vigasz. :/ nekem sok van az egész arcomon, szokott lenni a nyakamon is, hátamon stb.

Lehet, hogy étkezéssel meglehetne oldani a problémát. Amúgy voltál már vele kozmetikusnál? Vagy bőrgyógyász?

2019. júl. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Kozmetikusnál voltam tisztításon de nagyon régen. Majd mennék megint csak szabadságon van a kozmetikusom. Bőrgyógyásznál nem voltam mert sztem annyira nem súlyos bár ha a tisztítás után sem lesz jobb lehet el megyek mégis 😕
2019. júl. 19. 23:03
 7/9 anonim ***** válasza:
49%
ha sok pattanás, akkor érdemes elmenni bőrgyógyászathoz
2019. júl. 20. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
54%

Vannak ezek a bőrtiszító tapaszok. Nyomkodás helyett használd azokat.

Előtte pórus tágító krémmel bekened a homlokodat és akkor hatásosabb lesz

2019. júl. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Ezekből van 100 az a baj és nem tudom h melyik lenne jó 😕

Tudnál ajánlani valamit ?

2019. júl. 20. 12:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!