Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az újonnan kialakult striáim...

Az újonnan kialakult striáim rögtön fehérek?!

Figyelt kérdés

Sok helyen olvastam már, hogy először lilásak - és ez az az állapot, aikor még jobb esélyekkel lehet halványítani - de nekem rögtön fehérek! 1 hete nem volt semmi a fenekemen, most meg mintha szétrobbant volna, tele van fehér striákkal :(

a mellem dettó.


Egyiknél sem volt a kezdeti lilás rész. Ez miért lehet? Van még valaki, akinek rögtön fehér lesz?


19 éves vagyok, nem híztam, nem fogytam, átlagos testalkatom van (terhes sem voltam :D), gondolo genetika bár nem biztos.



2019. júl. 22. 19:12
 1/1 anonim ***** válasza:

Persze...nekem is vannak (hirtelen hízastól, hirtelen fogyástól), de egy (!) lila nincs rajtam és nem is volt soha!

Amúgy miért baj, ha fehérek? Az sem eget verő gond, ha lilák, de én személy szerint a fehérnek jobban örülök, szinte nem is látszik.


"19 éves vagyok, nem híztam, nem fogytam, átlagos testalkatom van (terhes sem voltam :D)", akkor most hogyhogy 1 hét alatt kialakult egy csomó a fenekeden és melleden? 1-2-re azt mondanám, hogy kisebb változás esetén elmegy, de hogy 1 hét alatt sok legyen a fenekeden és a melleden, a fent felsoroltak nélkül...szerintem van valami oka.

2019. júl. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!