Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok Brie Larson...

Ti mit gondoltok Brie Larson színésznő külsejéről? Szerintetek is jó alakja van?

Figyelt kérdés
Hogyan értékelnétek az ő külsejét, megjelenését, kisugárzását? Arc, alkat, ilyesmi. Nektek bejön?

2019. júl. 23. 23:52
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
arca olyan merev, robot a teste nem rossz
2019. júl. 24. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
Arcra ugyan szerintem nem csúnya, ennek ellenére mégsem nyeri el valamiért a tetszésem. Nem tudom konkrétan megfogalmazni, hogy miért. Kissé ellenszenves, vagy nem is tudom pontosan melyik szó illik rá. Alakjával kapcsolatban egyébként nem látok kivetnivalót, nekem bejön. Összességében szerintem rendben van, csak kár, hogy mint már említettem valami miatt mégsem tudja elnyerni teljesen a tetszésem. Gyors google képkeresésben mást nem tudtam kihámozni. Filmekben A szobában és Marvel kapitányban láttam, előbben remekül alakított, utóbbi pedig szerintem inkább közepes. Még interjúkban se láttam, így nem tudom milyen valójában.
2019. júl. 24. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
86%
Hát a 21 Jump Street óta megváltozott elég rendesen
2019. júl. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
27%
Nagy Marvel rajongó vagyok es sajnos az ő filmje katasztrofalis volt véleményem szerint. Talán ezért is, hogy nagyon nem szimpatikus számomra illetve azok alapján amiket olvastam, hogy a többi színésszel se jött ki a viselkedése miatt. Ez kihat szerintem arra, hogy a külsejét hogyan értékeli az ember. Az arca unszimpatikus, de ettől elvonatkoztatva se mondanám szépnek, teljesen átlagos. Jó alakja van, az tetszik.
2019. júl. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
83%
Brie Larson a bizonyíték arra hogy a külső nem minden. Szépnek szép, de mint már írták egy kiállhatatlan femináci. Nem kezdenék egy ilyennel, nehogy aztán meggyanúsítson hogy esetleg molesztáltam vagy valami.
2019. aug. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
80%

Nekem külsőre egy kicsit Bridget Jones-os. Kísértetiesen hasonlít arra a színésznőre, csak fiatalabb kiadásban.

Külsőre átlagos, kissé germános vonásai vannak, és ezt jó értelemben írom. Nem vagyok képben az aktuális sztárolt filmekkel, így a munkásságáról egyelőre nem tudok nyilatkozni, de amellett, hogy erős, amazonos kisugárzása van, csendes, szerény, szimpatikus lánynak gondolom.

2019. nov. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon bejövős!! 😉
2020. ápr. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!