Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen színek állhatnak jól...

Milyen színek állhatnak jól neki? (kép)

Figyelt kérdés

[link]


Olvasgattam erről az évszáktípusokról, de feladtam mert ahogy néztem egy adott hírességet több helyre is besoroltak különböző oldalak. Így feladtam, hogy meghatározzam melyikbe is tartozhatok.


Szeretném tudni milyen színek állnak jól, hajam, bőröm és a szemem színe olyan mint a képen szereplő lánynak. Milyen színekkel célszerű sminkelni, milyen színeket viseljek?



2019. júl. 29. 16:33
 1/9 Angel369 ***** válasza:
100%
Szerintem az őszi színek.A sárga,avarbarna,de akár egy sötétzöld hosszú kabát is jól mutatna.
2019. júl. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

Ha tényleg te vagy a képen, bármi.

Elsősorban meleg színek.

2019. júl. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

#2 a kép csak link, nem ő van a képen, csak hasonlítanak a jellemzői a képen látható hölgyhöz, ez segít abban, hogy eldöntsük, melyik évszaktípus. 😀


Amúgy őszintén? Én magam sem tudom, hova tartozom, de nem is érdekel. 😀 Azt hordom, amiben jól érzem magam, jól áll, mind a testemhez, mind a stílusomhoz, arcomhoz. Nem foglalkozom azzal, hogy xy típusba tartozom, ezért ezt és azt a színt fogom hordani.


Ja és én 22/L vagyok.

2019. júl. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szeritem tél típus lehetsz. Hazánkban egyébként is a leggyakoribb színtipusok a tél és a nyár, azaz a hideg színtipusok. A képen lévő lány szerintem szintén tél tipus. [link]
2019. júl. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ő egy sötét ősz típus, apám is kb. ilyen színű és valamivel "világosabb" vagyok.
2019. júl. 30. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Az évszakokról nem sokat udok, de ha ilyen sápad arc és sötétebb haj a jellemző akkor telített tiszta színek és pár semleges jó lesz szvsz.


Borvörös, orgona lila, napsárga, ultramarin kék, sötét türkizzöld...


Semlegesnekfehér, fekete, púderrózsaszín, elefántcsont fehér, grafitszürke.

2019. júl. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem is olyasmi színű a bőröm, a hajam és a szemem mint a képen szereplő lánynak.

Azt figyeltem meg hogy a kék színek, a szürke, a bordó, a türkiz áll jól, és a halványabb nem élénk rózsaszínek.

A sárga, a narancs és az élénk rózsaszín nem áll jól. Valamint sötét barnát se nagyon hordom.

2019. szept. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 vattafar válasza:
KISCICÁM! Te vagy minden ffi álma. Nem kell neked smink meg szin meg semmi. Te tökéletes férfiszívrabló vagy.Menj bulikázni.
2020. febr. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tél típust mondanék neki. A bőrtónusa nagyon szembetűnően hideg.
2020. júl. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!