Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ti hogyan döntitek el hogy...

Ti hogyan döntitek el hogy melyik hajszin illik jobban hozzátok?

Figyelt kérdés

Én nem tudom eldönteni hogy szőke hajam legyen vagy fekete xd Mind a kettő nagyon tetszik de nem tudom melyik lenne jobb.

Tudom hogy hülye kérdés na de na :D :D



2019. júl. 30. 16:01
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Én azt szoktam választani, amelyik jobban tetszik és természetesebben néz ki. Ha nagyon sötét a bőröd, szempillád, szemöldököd, a szőke nagyon elütne. Ugyanez igaz fordítva: világos, szőkés típusnál természetellenes a fekete haj.
2019. júl. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Általában azt választom, ami nekem tetszik, ha nagyon bizonytalan vagyok, figyelembe veszem azt is, hogy melyiket könnyebb kijavítani/átszínezni, ha esetleg nagyon nem tetszene.

Illetve a fodrászod véleményét is nyugodtan kikérheted, ő jobban ért ehhez.

2019. júl. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
68%
Álltalában azt amim van. Az a legtermészetesebb szerinte és még a hajat se roncsolja.
2019. júl. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Kiprobalom, mert tetszik valakin

Aztan vagy hagyom vagy nem

2019. júl. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egyértelmű, hogy mi nem állna jól magamon. A szőke például a bőrömhöz egyenesen szörnyű lenne. A sötét színek állnak nekem jól.

Hát azért a szőke és a fekete közt óriási különbség van. :D Milyen eredetileg a hajad? Ha sötétebb, akkor a feketével nehezebben lősz mellé, mintsem a szőkével.

2019. júl. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Sötét barna a hajam most :D és festett
2019. júl. 30. 17:51
 7/8 anonim ***** válasza:
tudom, hogy kicsit hulyesegnek tunhet, de en valami egyszeru kepszerkesztovel szineztem at regen a hajamat tobbfele szinure is, ha hajszinvaltason gondolkoztam. nyilvan nem fog teljesen megfelelni a varhato eredmenynek, amit ott osszekokanyolsz, de amikor ket szin kozott gondolkoztam, akkor az ilyen kepeket egymas melle tettem es eleg gyorsan dontesre jutottam :D persze ha voltal mar szoke meg fekete akkor eleg azokat nezegetni, de ha nem, akkor ez kicsit segithet elkepzelni, hogy mennyire passzolhat a nagyon vilagos/sotet szin a borodhoz, szemoldokodhoz meg ugy mindenhez. remelem segitettem :D
2019. júl. 30. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
62%

nyáron szőke mert menő ha lebarnulok télen tavasszal ősszel fekete vagy barna

17L

2019. júl. 31. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!