Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik a jobb IPL...

Szerintetek melyik a jobb IPL szőrtelenítő?

Figyelt kérdés
Két terméket néztem, amik árban hasonlóak azonban kicsit bizonytalan vagyok. Az egyik: Remington iLight Essential (IPL 3500); a másik: Beurer IPL 7500 SatinSkin Pro. Adatilag ami talán lényeges különbség lehet, hogy a Beurerben van integrált UV-szűrő míg a Remingtonban nincs. Ez nem tudom, hogy mennyire fontos? Tapasztalatokat is írhattok nyugodtan! :D

2019. júl. 31. 10:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem van IPL-em, ezek közül egyik sem, de kíváncsivá tett a kérdésed... minek kell UV szűrő egy ilyen készülékbe? Nekem ez nagyon furcsa, szerintem nem baj, ha nincs. IPL-t inkább a bőr- és szőrszínedhez válassz, meg persze a villanásszám is fontos.
2019. aug. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Hát nekem fogalmam sincs, hogy mi a jó benne, gondolom nem viccből rakták bele, bár kitudja marketingfogás vagy ilyesmi:D Egyébként megkérdezhetem, hogy neked milyen van és hogy mennyire hatásos/káros/fájdalmas?
2019. aug. 1. 16:19
 3/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Extreme Digitalnál vettem, Silk'n Jewel a neve. 1 éve használom, meg vagyok elégedve vele, csak néha bukkannak elő szőrszálak azokon a területeken, ahol használtam, akkor csak azt a picit kell újra levillantani. Egyáltalán nem fáj és nem káros.
2019. aug. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Dávid86 ***** válasza:
50%

Mielőtt megveszed bármelyiket ezen drága készülékek közül esetleg próbálj ki egy kínai készüléket 10000-ért, lehet van olyan jó mint ezek! Például:

[link]

2019. szept. 3. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!