Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek csúnya ha egy...

Szerintetek csúnya ha egy lánynak átlagog az alakja?

Figyelt kérdés
Se nem vagyok túlsúlyos, de nem sovány, vane gy kis zsír a hasamon és a combomon, de kifejezetten nem zavar. A barátnőim mind "irigyek" és szerintük nekem van az egyik legjobb alakom az osztályban..az atlétika miatt izmos a hasam a lábam, de nem kockás, csak van egy kis csík a közepén (és csak a hasam legalján van egy kicsi felesleg) Szerintetek ez a kicsi felesleg zavaró lehet?

2019. aug. 3. 13:50
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Nem csúnya ha átlagos az alakod hanem átlagos
2019. aug. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
97%
Az eszed lenne átlagos, sokkal előrébb lennél.
2019. aug. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mindenki átlagos alakot akkar! Nem is értem a kérdést benne van hogy átlagos és az átlagos nem azt jelenti hogy csúnya. Meg itt írod, hogy irigyek rád meg izmos vagy akkor te is nagyon jól tudod hogy nem vagy csúnya.
2019. aug. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bevallom az őszintét, nekem ilyen az ideális alkatú lány. Akinek van egy kicsi fogni való a hasán és a combjain. :)
2019. aug. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Miért lenne baj? Sok kisfiúnak is átlagos az alakja és mégis jó alakú nők lógnak rajtuk.
2019. aug. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!