Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Intim szőrtelenítés para....

Intim szőrtelenítés para. Telt és kövér lányok, nem volt nagyon kínos? 18/l

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szóval... az a helyzet, hogy mennék szőrteleníteni intim részen. Eddig csak kisollóval vágtam, ami annyira elég finoman és kissé undin szólva, hogy fonogatni ne lehessen. Ettől független akárhogy nézem, akkor is dzsungelnek felel meg. Itthoni gyantát próbáltam, vettem hozzá melegítőt, patront és a többit. Csak belilultam néhány helyen, előrébb nem kerültem. Egyszer próbáltam lent epilálni, rövidebb szőrszálakkal, azt hittem ott maradok.


Maradt a kozmetikus...


Párom nincsen, szerencsére, így nem emiatt kell. Fogyózok, de még mindig van rajtam bőven felesleg, ami ruha nélkül látszik igazán, főleg a combjaimon. Plusz ugye, mivel magamnak nem tudtam/tudom rendesen megcsinálni, kozmetikushoz nem mertem menni, úgy néz ki ahogy...


Irtózatosan félek, mennyire lehet kellemetlen, kínos, a kitárulkozásról nem is beszélve. Konkrétan a lány öltözőben nem cseréltem 5-nél többször gatyát, pólót egyszer sem, soha, egyik iskolámban sem. Utóbbit mert a fiúk sokáig csúfoltak kiskoromban.


Egyébként ápolt vagyok, figyelek a higiénémre, csak ezzel van gondom.



2019. aug. 5. 14:47
 1/3 anonim ***** válasza:
73%
Látott már sokat a tiéden kívül én úgy szoktam nyugtatni magam. A súlyod nem releváns
2019. aug. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
77%

Elöször is, a kozmetikust nem érdekli a súlyod, ez nem zavarja a munkában.

Másodszor ne úgy kßepzeld el, mint a nögyógyásznál, normál helyen a bugyi rajtad marad, és csak úgy igazítja mindig, hogy ne legyen neki útban, de "belátni" nem fog"!

2019. aug. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekem azt mondta, hogy ne érdekeljen mert őt aztán nem érdekli. Neki csak egy "munka eszköz" vagyok és az a lényeg hogy utána elégedett legyek. Szóval hajrá!
2019. szept. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!