Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen az alakom,...

Szerintetek milyen az alakom, fogynom kéne?

Figyelt kérdés

68 kilóról fogytam le 52-re, és ezt egy jó ideig tartottam is, de nyáron feljött rám 3 kiló (tehát most 55 vagyok). Nem tudom eldönteni, hogy csak átalakult rajtam a zsír izommá, vagy ténylegesen elkezdtem-e hízni, mert egyébként elég egészségesen étkezem, és sportolok is. Az pedig, hogy mit látok a tükörben, nagyjából naponta változik, nem tudom magamat megítélni (azt sem tudom eldönteni, hogy zsírosnak/izmosnak/átlagosnak számítok), ezért kérek tőletek segítséget.


[link]


[link]


[link]


2019. aug. 6. 17:31
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
Jó alakod van, ne azt nézd, hogy mit mutat a mérleg, biztos csak valahová beépített valamit a szervezeted.
2019. aug. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%
Vékony vagy, jó az alakod. Ne fogyj többet. Gratulálok a fogyáshoz :)
2019. aug. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
81%
A zsír nem alakul át az izommá, ahogy az izom sem zsírrá. Egyáltalán nem kell fogynod tovább. Az ember ha fogy, nem eszik eleget akkor az izmát veszti el, gyenge lesz. Pont jó alakod van!
2019. aug. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen jó szerintem.
2019. aug. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne fogyj többet, bőven átlagon felüli a tested!
2019. aug. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi a kérdés? :) mi a baj?
2019. aug. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi az offért, de mennyi idő alatt fogytál le ennyit? :)
2019. aug. 7. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
mit akarsz erről még lefogyni? ez rohadt jó
2019. aug. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, nem hittem volna, hogy mind ilyen pozitív lesz. Ezek szerint elég ferde énképem van, mert vannak olyan napok, amikor kifejezetten zsírosnak látom még magam...


Ami a fogyást illeti, kb. két turnusban sikerült, így összességében hosszú idő, kb másfél év alatt, viszont ha szigorúan azt az időszakot nézzük, amikor csökkent a súlyom, nem stagnált, az 6-8 hónap lehetett nagyjából.

2019. aug. 7. 18:38
 10/11 anonim ***** válasza:
Nagyon jó az alakod. :)
2019. nov. 11. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!