Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » H lye libának/rögeszmésnek (...

H lye libának/rögeszmésnek ( (ezt anyám mondta), vagy pedig túl csinosnak/igényesnek (saját gondolkodásom szerint) számítok, ha úgy látom, smink nélkül szürke egér vagyok (többi lent)?

Figyelt kérdés

NEM KELL valami Instás vakoltra gondolni, mint pl egy vödörnyi highlighter, sütikrémszerűen felvitt alapozó, összefirkált szemöldök, tus, rúzs! Nem ilyenre festem magam/ Ez nekem sok lenne...


Hanem csak egy kis szempillaspirált használok, és azt is csak kettő rétegbe, és anyámnak mikor azt mondtam, hogy úgy érzem, enélkül "meztelennek" vagy félembernek érzem magam; e hallatán erősen ideges lett és elképedt, és el akarta venni a neszesszerem, na meg a zsebpénzem is... Végül annyit győzködtem, míg hál' Istennek nem orozta el a holmijaim.

Pfhhhuuuhhh, sok volt ez nekem tegnap este, belefáradtam ebbe a hidegháborúba...


Persze nem egy 16 éves tinip csa vagyok, hanem egy 23 éves nő. És sötétbarna hajam, vízihullafehér bőröm, sötétbarna szemem van.


És még én is igen nehezen tudom elképzelni, hogy egy szempilla befestése ilyen sokat dobna egy női arcon, hogy mikor nincs befestve; akkor úgy tűnik, hogy "kicsit rosszabbul nézek ki", festett szempillával meg "sokkal jobban". Ekkora hatása lenne egy ilyen párperces műveletnek??? Fura... Felettébb fura...


Ennyi erővel akár hajat se mossak, hónaljat se szőrtelenítsek, járjak úgy, mint egy csapzott pulikutya, ha a szempillám nem festhetném... Pedig a szempillám amúgy hosszú is, dús is, sötét is; de nem elég "pöndöri", hanem fullegyenes, ezért úgy érzem, elengedhetetlen a göndörítő hatású szempillafesték számomra.


Nem csinálok kivakolt cicababát magamból, csak ennyi

Amúgy anyámmal lezártuk a vesződést, mert hát minek egy ilyen sz r kis témán hisztériázni...


Igényes nők, ti hogy vagytok ezzel? Negatív komikat nem kérek...



#smink #szempillaspirál #spirál #festés #nőiesség #szempilla #szempillafesték #vonzó megjelenés #nem vagyok cicababa #nem vagyok agyonsminkelt
2019. aug. 7. 11:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%
Gyerek vagy.
2019. aug. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
23 éves nő hogy a fenébe gyerek
2019. aug. 7. 12:07
 3/12 anonim ***** válasza:
79%
Ezt is csak egy gyerek nem érti. 😂
2019. aug. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
95%
Zsebpénz? Miért hagyod hogy beleszóljon az életbe? Én is 23 vagyok, de a szüleimet hidegen hagyja hogy mit csinálok a külsőmmel. Pedig nálad ezerszer "lotyósabban" nézek ki. (hosszú műköröm, póthaj stb.)
2019. aug. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
70%

23 évesen egyáltalán hogy jön fel ez a téma hogy "anyukám nem engedi hogy sminkeljek" ?!?!

Ezért mondják hogy gyerek vagy. Én is ennyi idős vagyok,ennyi idősen már illene hogy legyen annyi önbizalmad,önállóságod hogy ilyen apróságokba ne tudjanak beleszólni.

Saját pénzt keresel? Ennyi idősen már valami kis aprót össze kéne szedned egyedül is. Talán nem akarnak arra is kiadni a szüleid,ha ők fizetik,ami érthető. Hidd el,akkor lesz csak teljes hatalmad/önálló életed ha meg tudod keresni magadnak is a pénzt. Legalább a töredékét. Akkor fognak csak leszállni rólad.

Anyukád szerintem azért aggódott,mert úgy fogalmaztál,hogy anélkül meztelen vagy. Biztosan arra következtet,hogy nem akarja hogy a lánya smink nélkül meztelennek,esetleg csúnyának érezze magát,és azt akarja hogy smink nélkül is teljes legyél. Főleg ha ő nem sminkel,nem ért hozzá.

Igen,igazad van egyébént,én 16 éves korom óta sminkelek,ma már a sminkes képzésem is megvan,és tudom milyen mikor meztelennek érzed magad smink nélkül. Én se megyek semmilyen buliba szemtus és szempillaspirál nélkül. A legtöbb nő ennyi idős korára megtanulja magát sminkelni,olyanra hogy az előnytelenségeit elfedje,a szépségeit kiemelje,ez egy teljesen természetes dolog.A szempillaspirál még semmi. Látnád milyen szép tudsz lenni egy halvány kis tusvonal,leheletnyi pirosító és natúr rúzs társaságában! Szerintem nyugodtan kísérletezz,azért van a smink,hogy magabiztosabbak legyünk. DE! Ha sokat akarsz rá költeni,akkor magadnak keresd meg. Egy szempillaspirál meg még nem forgatott még ki senkit a vagyonából,szóval azzal nem lesz gond.

2019. aug. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
89%

A sminkkel én is hasonlóan vagyok, "kell" egy szempillaspirál, meg főleg egy kis púder, hogy úgy flottul érezzem magam, DE

1. Nálam nem történik katasztrófa, ha nem jut rá időm vagy valami, eleve csak munkába nyomatom (ahol partnerekkel kell tárgyalnom, muszáj normálisan kinéznem) vagy eseményekre.

2. Nem anyutól kapott zsebpénzből veszem, hanem a saját keresetemből.

3. Nem anyámnak akarok megfelelni.

A sminkes téma szerintem nem gáz, de az, hogy ennyi idősen ilyen önállótlan vagy, az igen. Basszus, csak 2 évvel vagyok idősebb nálad, de nekem is nagyon gyereknek tűnsz...

2019. aug. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!!
2019. aug. 7. 13:25
 8/12 anonim ***** válasza:
84%

Tuti nem 23vagy😄Az írásképedből is lejön,hogy fiatalabb vagy na meg a

Sztoriból is.Vagy csinálod úgy ahogy eddig is de vállalod az esetleges veszekedést,vagy engedsz neki és befejezed.

2019. aug. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
80%

Nem vagy 23. Vagy pedig szellemileg nem vagy annyi. Zsebpénz, elveszi a cuccod, nem engedi stb.

“Igényes nők, ti hogy vagytok ezzel?” Úgy, hogy rám már azt mondaná anyukád, hogy “cicababa” vagyok az “instás vakolatommal”, aztán mégse veszi el anyám a sminkcuccom😂 meg nincs zsebpénzem, dolgozom, nem kérek engedélyt a szempillaspirál használatára:D pedig csak 20 vagyok. Dehogy vagy te 23

2019. aug. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
30%

Már ne is haragudj!!!

Én 14 évesen kezdtem sminkelni, most 16 vagyok. A smink nem egyenlő azzal, hogy tinip*csa. Eleve ez a kifejezés felháboritó!!

Én önállóbb vagyok nálad....

2019. aug. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!