Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyire elfogadott az ha sok...

Mennyire elfogadott az ha sok anyajegy van a testemen, de még az arcomon is?

Figyelt kérdés
Arcomon 20 db anyajegyet számoltam most, ebből 6 nagyobb is van. Nem kiálló vagy szőrös egyik sem, csak kicsit fura lehet az arcon ennyi szerintem. Illetve az elrendezésük se túl jó igazából. Az egyik oldalamon van kb a 80%-a. Van pl kettő nagy a nyakamnál, ami úgy néz ki mintha vámpír harapott volna meg.. Előről nem vehető észre és nem vészes, de oldalról már nem ez a helyzet. Szóval ez mennyire lehet zavaró például ismerkedésnél? 19f

2019. aug. 11. 19:39
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén szólva, biztos lesz valaki, aki nem fog vonzónak találni miatta, ha sokat jelent neki a külső. De egy nyitottabb embert nem hiszem, hogy különösebben zavarná, főleg ha a belső érdekli jobban.
2019. aug. 12. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az elsővel egyetértek. Úgy is lesz, akinek nem fog tetszeni, de ne aggódj, nem leszel miatta egyedül életed végéig. :D Szerintem az anyajegy legyen a legkisebb probléma. Szóval embere válogatja, hogy kinél mennyire zavaró. De ha valaki bír téged, akkor kétlem, hogy emiatt lepattintana.
2019. aug. 12. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!