Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan nézzek ki a koromnak...

Hogyan nézzek ki a koromnak megfelelően?

Figyelt kérdés
Ha rosszul fogalmaztam meg a kérdést bocsi :c na szóval 20 éves nő vagyok és mindig 14 nek néznek :D pedig 173 cm vagyok, alakom is van, csak nem nagy a mellem meg a fenekem. engem zavar hogy ilyen fiatalnak néznek,hogyan nézhetnék ki többnek? légyszíves rendes válaszokat irjatok.

2019. aug. 12. 14:35
 1/4 A kérdező kommentje:
elfelejtettem írni: elég baba arcom van
2019. aug. 12. 14:37
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg sminkkel rá lehet dobni pár évet a kinézetedre. Illetve másféle hajstílus is segíthet.
2019. aug. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szemedet emeld ki, ez sztem egyébkent is sokat dob (szempillaspirál, és szemceruza kombó például.) Lehetséges, hogy gyerekesebb ruhákat hordasz esetleg? Lehet a hangod is rásegít, vagy ahogy beszélsz, gesztikulálsz stb. Vedd komolyan magad, hogy mások is komolyan vehessenek. Én is ilyen idős vagyok, max ennyinek nézek ki, hidd el hogy az ahogy gondolkodsz, látod magadat el és a világot kisugárzik. Több 30-35 közötti komolyabb ember is kinézett már maganak (barátnőnek). Szerintem nálam a jellemem rátesz arra, hogy ne nézzenek túl kevésnek. Szóval esetleges öntudat fejlesztés.

Ezek csak találgatások, mi nem ismerünk. Közvetlen környezetedtől kellene kérned visszacsatolást.

De ez még mindig a jobbik eset, majd 10 ev múlva írigykedhetünk. ;)

2019. aug. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 mikeXxX ***** válasza:
Smink és más ruha .
2019. aug. 15. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!