Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan zajlik ez a körmökkel?

Hogyan zajlik ez a körmökkel?

Figyelt kérdés
Ez a ‘köröm’ világ még nagyon új nekem, most csináltattam először. Az érdekelne, hogy mikor legközelebb megyek, automatikusan tölti a körmöm, vagy kérhetem, hogy szedje le és újra építse? Köszönöm a válaszokat!
2019. aug. 14. 06:38
 1/4 anonim ***** válasza:
91%

Azt kérsz, amit akarsz.


Nem javaslom, hogy töltés helyett mindig leszedesd az egészet, nem tesz jót a saját körömnek. Töltéskor amúgy az alaprétegig lecsiszolják az anyagot. Tehát azon kívül az egész új anyagból lesz. (kivéve, ha csak a tövét töltik).

Akkor javasolt az egész leszedése, ha más formát szeretnél, pl mandulából kockát.

2019. aug. 14. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
10%
anyu körmöse pl 1x tölti ami fenn van éppen, a következő alkalommal meg leszedi és újat készít. de úgy kéred, ahogy akarod. én javaslom, hogy 1 töltés után inkább szedesd le. a minta változtatható ettől függetlenül szerintem alkalmanként is.
2019. aug. 14. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Kérheted, de azt időpont kérésnél előre jelezd, hiszen több idő és több munka leszedni a meglévőt, majd újat építeni helyette. Illetve árban is több lesz (legalábbis én ilyenkor pluszban hozzászámolom a leszedés árát is).
2019. aug. 14. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
76%

Nekem mindig csak töltve volt. Akkor is leszedi a réteg tetejét, és újrahúzza, szóval ne úgy képzeld el, hogy a tövét tölti, az szép, a többi helyen meg kopott. :D Az egész egy szép új rétegnek tűnik. :)

Nem jó és őszintén szólva nem is a legkellemesebb időtöltés állandóan leszedni.

2019. aug. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!