Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Most akkor hibát követek el,...

Most akkor hibát követek el, ha borotválom a karomat?

Figyelt kérdés

Pár éve szőrtelenítek, lábon, hónaljon, karon (nagyon erős szőr van sajna ott, és vékonyka a kezem, szóval eléggé látszik.)

Néztem itt gyakorin kérdéseket,és szinte mindenki azt írta, h nem jó ötlet kart borotválni. Viszont az én kezem nem bírja a gyantát, sem az epilátort, (amúgy a cukorgyantát sem), és a szőkítő krémet sem. Most akkor nagy baj, ha borotválom?



2019. aug. 17. 12:48
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Nem baj, borotváld ha akarod. Én is borotválom vagy 10 éve és nem nő vissza erősebben vagy sötétebben, és nem is szúr mint ahogy itt szokták írni😂 Sokkal vékonyabb ott a szőr, nem úgy nő vissza mint pl lábon
2019. aug. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi! 😊😅
2019. aug. 17. 13:15
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én csak azért nem borotvàlom karon, mert utálom a borostát.

Kellemetlen ha valakihez hozzá érek és megbököm. Ezért gyantázom.

De amúgy tényleg nem lessz erősebb, nyugodtan borotvàld!

2019. aug. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
32%
Nekem erősödött tőle a szőr, és inkább borotválom 2 naponta hogy ne szúrjon, mint hogy megbámuljanak mert olyan vagyok mint egy jeti.
2019. aug. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
nekem nem erősödik, ez am. kamu :) mondjuk én párszor már gyantáztam is, de annyira gyengén nő vissza azóta, h pár hetente borotválom már csak. és én is több, mint 10 éve
2019. aug. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Laylah ***** válasza:
100%

A szőr nem erősödik. Arról van szó, hogy az alap szőrszál a vége felé elvékonyodik, emiatt picit viláogsabbnak látszik és a vékonysága okán hajlékonyabb, gyengébb a tartása. Ha borotválod, akkor úgymond félbevágod a szőrszálat keresztben, ami így fog újra tovább nőni, emiatt a vége felé ugyebár nem fog elvékonyodni, hanem ugyanolyan vastag marad, mint az a része, ami épp most bújt ki a bőr alól. Emiatt sötétebbnek látszik, erősebbnek érződik. Tehát nem arról van szó, hogy egy idő után bozótvágóval kell majd nyesegetni a szálakat, csupán optikailag tűnik sötétebbnek, erősebbnek.

Egyébként én is már vagy 10 éve borotválom, semmi gondom vele.

2019. aug. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én gyerekkorom óta borotválom a karomat, mert borzasztó szőrös.Nem tudom,hiba-e, de ha nem tenném,olyan lennék mint egy yeti. Szerintem ez mindenkinek a magánügye.L.
2019. aug. 25. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!