Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A Bijou Brigitte ékszerei...

A Bijou Brigitte ékszerei mennyire tartósak? Negatív és pozitív élmény is érdekel!

Figyelt kérdés
Még nem vettem.itt semmit, de anyukámnak szeretnék ajándékba vásárolni.
2019. aug. 18. 10:08
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ami a lényeg: bizsut SEMMIKÉPP!

Anno, még 6-7 évvel ezelőtt vásároltam ott fülbevalót, ami baromi jól nézett ki az üzletben.

Egy hónap sem telt el, már teljesen zöld volt.

De úgy tudom, hogy már egy ideje vannak nagyon szép nemesacél ékszereik is. Igaz, nem túl sok, de inkább ezek között válogatnék. “Stainless steel” néven találod, ha megnézed a hátulján, hogy milyen anyagból készült.

Ha nem megterhelő a számodra, inkább ilyet vegyél, mert ez örökké ékszer marad.

2019. aug. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Debrecenben a fórumban vasároltam már ebben az üzletben, de ahhozképest, hogy milyen árak vannak egyáltalán nem éri meg. Ennyiből már nagyon szép ezüst ékszereket vesz az ember és az tartos is. Van onnan egy boríréktáskám is, ami szép és praktikus, de egyáltalán nem érte meg az árát az sem.
2019. aug. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!