Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Vennétek órát 45 ezerért?

Vennétek órát 45 ezerért?

Figyelt kérdés

Már évek óta tetszik egy bizonyos karóra, de nem igazán van/volt rá pénzem.

Újonnan 90 ezerbe kerül, viszont még éppen nem dolgozom, így nincs állandó keresetem, hogy spóroljak rá.

Idén azonban vége lett az egyetemnek, dolgozni szeretnék. Az óra viszont ugyanúgy tetszik, és láttam is egy eladót használtan 45-ért.

Jelenleg 140 ezer forintom van. Szerintetek vegyem meg, vagy ne költsek rá ennyit?



2019. aug. 21. 17:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem vennék. Nincs semmi előnye számomra.
2019. aug. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Persze,vannak attól drágább óráim is.Szerintem ha tényleg évekóta tetszik akkor vedd meg!
2019. aug. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ennyibe a legolcsóbb órám kerül, és kb ez alatt tényeg csak a gagyi van.



Persze, ha valami DK, vagy Police gagyi, akkor nem adnék érte ennyit.

2019. aug. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát az összes vagyonodhoz képest sok. Amúgy meg normális órák itt kezdődnek.

Vedd meg ha valóban dolgozni fogsz és nem fog a megélhetés rovására menni.


A Police óra meg miért gagyi? Mert nem óragyártó? Naés?

Van egy Police órám, megvan 8 éve, semmi baja. Ebben az ársávban teljesen vállalhatók. Jó nyilván nem egy Rolex, meg Tag Heuer...De ennyiért ennél érdemben minőségibb órát nem nagyon kapsz... Vannak a Policenél jóval gagyibb órák...

Daniel Klein?... Még a logó is gáz.

2019. aug. 22. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nyilván aki nem rajongója az óráknak az úgyis azt mondja hogy sok annyi érte és ne vedd meg. Személy szerint én sem venném.

Ellenben ha neked személy szerint tetszik és régóta vágysz rá, akkor miért ne? Mindenkinek egyéni prioritásai vannak, és még mindig hasznosabb mintha elinnád vagy ilyesmi. Én is elköltöttem már 6 számjegyű összeget játékfigurákra amiket más gyerekesnek meg pénzkidobásnak gondolna (jogosan), de nekem tetszettek és prioritás voltak, így megvettem őket.

Szóval ha szeretnéd akkor hajrá. Felesleges mindenen spórolni, egyszer élünk.

2019. aug. 23. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha nem divatóra. Azt azért rágd át, hogy milyen használt óráért mennyit érdemes kiadni, mert ha nem vagy rutinos órabuzzi, akkor esetleg a vásárlás után szembesülsz azzal, hogy pl. egy karbantartatlan automatán lesz 10-20-30 ezres költséged.
2019. aug. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!