Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiatal nők: más is volt, aki...

Fiatal nők: más is volt, aki egy ideig tudta élvezni, hogy meghízott, kövérebb lett?

Figyelt kérdés

A kérdés nem vonatkozik arra, hogy amúgy vissza akarunk-e fogyni vagy sem. Én pl. biztos fogok fogyni valamennyit: egészségem miatt is, meg mert jobban tetszik a pasiknak.


De emellett én most élvezem, hogy híztam és duci lettem, nem látom magam vészesnek, olyan, mintha egy új testet próbálnék ki. És bár pl. a hasam zavar, amiatt meg nőiesebbnek érzem magam, hogy a combom, csípőm teltebb lett.


De nem akarok mentséget keresni, ősztől fogyózom, de emellett bennem van a kettősség, hogy jól érzem magam így.


Másnak is volt hasonló élménye?


22/N



2019. aug. 23. 15:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem.
2019. aug. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nyilván függ attól, hogy mennyit híztál. Én 175 centi vagyok, és 65 kilóról híztam meg 80-82 környékére pár éve, és azóta is tartom. Nem mondom, a pocimról szívesen eltüntetném a plusz kilókat, de a kerekebb csípőmet, sőt még a nagyobb fenekemet is nagyon élvezem. Sőt a pasim is nagyon élvezi. :D
2019. aug. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Volt hasonló. 5 kilót híztam elég hamar. 49-ről 53-ra.

Azért zavart, mert uj ruhák kellettek. Egyébként csinosabb lettem.

De már viaszafogytam.

2019. aug. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ugyan már 44 éves vagyok, de nekem élvezhetetlen volt a hízás... Most fogyok, eddig 13kg-t sikerült leadnom február óta. Már ennek is örülök, de még bőven adnék le.
2019. okt. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig husibb alkat voltam, nálam az hozott változást, mikor kezdtem elfogadni magam és ez kívülről is meglátszott: megjelentek olyan ismerkedni vágyók, akik elárasztottak bókokkal, és ez még több önbizalmat adott. Mostanra, bőven 100 kiló felett, teljesen nőiesnek érzem magam. Persze nem vagyok szétfolyva, mozgok sokat, odafigyelek magamra, az egészségemre.

Lehet lepontozni, de végeredményben szerintem az számít ki hogyan érzi magát a bőrében.

2019. okt. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!