Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ez a fajta fültágító hogy...

Ez a fajta fültágító hogy megy a fülbe?

Figyelt kérdés
12mm es a tágeszem és vettem fa tágítót meg még 2 másikat és olyan hogy nem csavaros hanem vastag a két vége gondolom emiatt nem fog kiesni, de hogy rakjam bele? Mert mivel vastagabb a két vége nem fér bele... várnom kéne hogy nyúljon a fülem és úgy bele fog menni?

2019. aug. 23. 20:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Kend be egy kis krémmel és nyomd át. Bele megy az, hidd el. Nekem is voltak ilyen gondjaim, de meg lehet oldani ha nagyon akarod. Arra készülj fel, hogy nem lesz kellemes
2019. aug. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azt még lehet, megoldom. De ha ki akarom venni takarítani akkor nem fog beragadni? :/
2019. aug. 23. 20:54
 3/7 anonim ***** válasza:
Attól függ. Gyógyult a füled vagy még sebes?
2019. aug. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tegnap előtt tágítottam 12 re, szval még az ha úgy nézzük. 2-3 hét múlva próba mehet vele?
2019. aug. 23. 21:21
 5/7 anonim ***** válasza:
Figyi, másfél/ két hét múlva, folyamatos kezelés mellett, ha már nem sebes a füled, akkor nyugodtan megpróbálhatod. Csak egyre vigyázz, ha vérzik még, meg se próbálj bele fát rakni, mert a fa megszívja magát, beledagad azt leshetsz. Az elején én is jártam így. Megszenvedtem vele. Szóval nagyon vigyázz.
2019. aug. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Akkor majd a fémet vagy az üveget teszem bele :) 2 hetet várok sztem de nem sebes mert kúppal csinaltam. Köszönöm a válaszaidat, ment a zöld mindre!! =D
2019. aug. 23. 21:50
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is kúppal csináltam csak elsiettem 😂

Na jól van, sok sikert :D

2019. aug. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!