Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » El szeretném jegyezni a...

El szeretném jegyezni a párom. Találtam egy gyűrűjét, ami "Pandora" gyűrű. Abból 50es van neki. Ugyanígy 50es méretű arany eljegyzési gyűrű jó lehet rá?

Figyelt kérdés
Bocsi ez nagyon nem az erősségem. Elvinni nem tudom a gyűrűjét, rendelni szeretném. Helyileg elég gyenge a választék.
2019. aug. 25. 17:06
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Ti betegek vagytok :O
2019. aug. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm az építő jellegű választ! Fogalmam sincs hogy mit kell nézni a gyűrűjében találtam egy márka és egy méret jelzést. Elnézést,hogy megszeretném lepni!

Ha valaki tud érdemben válaszolni azt köszönöm.

2019. aug. 25. 18:12
 3/5 anonim ***** válasza:
95%
Igen, jó lehet. Az a probléma, hogy a gyűrű választás az eléggé problémás. Én magamnak szoktam gyűrűt rendelni, de így is van, amikor elszúrom. Egyébként rákerestem, a Pandora 50-es méret az mm-ben 15.61 – 15.92, és ahogy neten rákerestem, a legtöbb helyen valóban a 15.9-et írja mint 50-es méret. Szóval elvileg jónak kell lennie.
2019. aug. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ez eljegyzési gyűrű lenne. Azért nem tudom megkérdezni neki melyik lenne,mert így nem lenne meglepetés. Persze,ha nagyon nem tetszik neki akkor vissza lehet küldeni. De egy több éves kapcsolatban szerintem megismertem annyira,hogy tudjam melyik tetszik neki. Csak hát a mérettel vagyok gondban. De köszönöm a kedves második válaszolnak a normális választ!
2019. aug. 25. 20:34
 5/5 anonim válasza:
A 'titok' hogy az 50-es és többi méret is a kerületet jelenti mm-ben. (belső)átmérő x Pí = kerület
2023. aug. 11. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!