Hogyan csinálják?

Figyelt kérdés
Egyesek nem tudom hogy hogyan csinálják azt hogy sose szőrösek.Mivel vagy hogy szörtelenítenek?

#szőr #Szörtelenítes
2019. aug. 27. 11:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Epilátor vagy gyanta jó időzítéssel, vagy alapból kevésbé szőrösek vagy még világos is mellette. Akár utóbbi opcióval a borotválás se szembetűnő. Ha pedig valakin nincs és nem természetes úton, akkor tartós szőrtelenítéssel, IPL vagy lézer.

IPL-t tudom ajánlani (ha megfelelo a bőr és szőr színed), egy jobb otthoni gép 40-80 ezer. Olcsóbban is van használható, csak azért óvatosan a választással. Nem mindegy mennyi idő alatt fejti ki a hatását láthatóan, és kezeléssel sem jó sokat kínlódni, mivel időigényes. Egy összegben azért sajnál kiadni ennyit az ember, de szerintem megéri, főleg hosszútávon. Néha néha pedig 1-2 fenntartó kezelés kell csak, de jó pár évig nem lesz bajod vele, max 1-2 szörszállal. Aki eljár gyantázni az se ússza meg olcsóbban kb 5 évvel számolva főleg nem.

2019. aug. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom,de én szinte mindig borostás vagyok.l.
2019. szept. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!