Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan tágítsam tovább a fülem?

Hogyan tágítsam tovább a fülem?

Figyelt kérdés

Egy hete voltam berakatni fültágítót, jelenleg egy 4 mm-es csiga van a fülemben. Kb 10-12 mm-ig szeretném majd tágítani.. azt nem tudom hogy legközelebb hány milis csigát kéne vegyek, vagy hogy egyáltalán ez most hogy működik, a legvastagabb részét mérik, vagy hogy van?😅 Ha most 4 mm-es a fülem, és veszek egy 5 miliset mondjuk, akkor azt meddig tolom be? Azt olvastam heti 1-2 milit szabad tágítani, de azt hogyan? Heti 1-2 milivel tolhatom beljebb az adott csigát, vagy hetente 1-2 milivel nagyobb csigát kell vegyek? Bocsi, tudom hogy baromi értetlen vagyok de ez most nagyon összekavart. Türelmesen, apránként haladva szeretném tágítani, hogy minél kevésbé fájjon, csak nem értem hogy eleve hogy tudom lemérni hogy 1-2 miliket toljak csak beljebb hetente vagy nem tudom...valaki felvilágosítana ezzel kapcsolatban? Légyszi csak az “undorító a fültágító” kommenteket ne..

18/L



2019. aug. 30. 19:09
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Menj el egy lakatosműhelybe, ott belekúrnak egy 22-es popszögecset és mindjárt elég nagy lesz.
2019. szept. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
k..rva vicces volt lololol
2019. szept. 1. 23:23
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia, ha gondolod segítek, ha írsz privit.

Nekem már 18 mm-es fülem vannak szóval valamennyire érték hozzá

16/L

2019. szept. 2. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
51%

Szia!

Én 6mm-es lyukba tettem bele a 12mmes csigát. Szépen lassan tágítottam, minden 5. nap 1mm-el toltam beljebb, bár mondjuk én bírom a fájdalmat.

Teljesen feleslegesnek tartottam megvenni a 8, illetve 10 milis csigákat. Ha meg kicsúszik, rá kell tekerni egy befőttes gumit, hogy ott maradjon.

Érdemes lassan tágítani, mert az egyik fülemet tábor miatt 1,5 hét alatt kellett kitágítani. (Katonai tábor, úgy gondolom hogy kiszedették volna.)

Iszonyatosan begyulladt, gennyes volt, és aludni sem bírtam azon az oldalon.

A csigát meg a legvastagabb részén kell mérni, én tolómérővel lemérem. Mivel azt nem tudom leolvasni, vonalzóhoz odarakom hogy hány mm :D

Remélem segítettem :)

L

2019. szept. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm c:
2019. szept. 10. 10:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!