Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk! (16-25) Nektek bejön,...

Fiúk! (16-25) Nektek bejön, ha egy lánynak kockás a hasa? Milyen a tökéletes női has?

Figyelt kérdés
Ha lehet, akkor képet is mellékeljetek, és kort is írjatok.

2019. szept. 2. 02:31
1 2
 1/20 anonim válasza:
78%
Én 21 vagyok. Nekem nem tetszik. Sokkal kevésbbé zavarna egy kis zsír a hason mint a kockák. Teljesen elvenné a kedvem az élettől, hogy a csaj hacsak látszólag is, de izmosabb nálam.
2019. szept. 2. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
66%

Nem jön be. Sokkal inkább preferálom az ilyen testalkatot:


[link]


Látszik a csajon hogy nem egy fitnesz teremből szabadult "gebe".

2019. szept. 2. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Hán évesek vagytok?
2019. szept. 2. 03:21
 4/20 anonim válasza:
68%

A férfiak nem szeretik, ha egy nő izmosabb, mint ők. Komplexusosak lesznek tőle, mert ők puhányak.


De a sportos hapsikat nem riasztja el a kockás has, nyugi.

2019. szept. 2. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
59%
Nekem oké a kocka hastól a kicsit párnázottig. De ha kocka hasa van akkor már legyen segge is szépen kidolgozva, nd csak azért legyen kocka hasa mert lefogyott kórosan. :) 25f
2019. szept. 2. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:
73%

Milyen kockahas?

Látszik az izom mert sovány vagy, vagy igazi hasizmod van.

Csomó nőnek látszik az izom mert nem eszik és már rögtön fitnesz gurunak hiszi magát.

Hasizma mindenkinek van.


Amúgy nálam többet számít, hogy legyen normális személyisége egy nőnek. Az hogy milyen a hasa idővel úgyis változik.

2019. szept. 2. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
72%
Igen.
2019. szept. 2. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
81%

Azért kíváncsi lennék, melyik szellemi fogyatékos kisiskolás pontozza le a válaszokat egy ilyen szubjektív kérdés alatt :D

Én izmos vagyok mert régóta úszom és bringázok is, de egyáltalán nem jönnek be a fitneszes nők. Legyen feneke, csípője, melle, az se baj ha 4-5kg plusz van rajta.

Mondjuk abban igazat adok, hogy nem mindegy mitől vannak a kockák. A kórós soványságtól, vagy a heti 5 nap fitnesztől.

25F

2019. szept. 2. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
55%
Legyen rajta minimális husi
2019. szept. 2. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
51%

Nekem nagyon bejönnek a formás, izmos csajok. A kockás has is és az izmos láb is nagyon szexi.

Nekem az ilyen már tetszik, sőt, picit izmosabb is jöhet:

https://www.youtube.com/watch?v=qZijnizOk7g&list=FLyLeBlikDu..

25F

2019. szept. 2. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!