Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Egyéb kérdések

A kérdés

Miért nem nől rendes szőr az arcomon? Mi lehet a gond?

Sajnos nagyon bánt, hogy nincs férfias arcom :( 27 vagyok, de alig kell valamit is borotválnom heti 2x. :( Van még olyan aki ebben "szenved"?

Keress kérdéseket hasonló témákban: férfi, szőr, arc, borosta, hiány

szept. 11. 18:36  Privát üzenet  

A válaszok
Nincs 'gond', ilyen a genetikad. Szokd meg, ennyi a titka.

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont szept. 11. 19:10 Privát üzenet
Nőként azt mondom, hogy a kevés szőr és a férfias arc két tök külön dolog. Vannak ritka szőrűek, ez adottság, sokat nem tudsz kezdeni vele. Nézd pozitívan: valószínűleg a hátadon sincs akkora szőr, amit be lehetne fonni :D

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont szept. 11. 19:56 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Borotválkozás után kipattog a nyakam, mi lehet a gond?
Salgótarjánban tudnátok nekem egy üzletet amiben meg tudnám venne a különböző epiláló ezközöket?
Az a gondom, hogy amikor a lábamat, hónaljamat, intim testrészemet szőrtelenítem, utána mindig viszket! De borzasztóan ahogy nő a szőr! Lehet, hogy nem ez a gond, de próbáltam...
Lányok ahhoz mit szóltok ha egy 13 fiúnak szŐrös a feneke vagy a hasa az nektek gond?
Lányok! Hogy szörtelenítsem a hónaljamat és a lábszáramat? A többi testrészemmel nincs gond. Ezeknél borotválni szoktam de olyan pöttyös marad. Valami jó borotva meg krém?
Anyajegyet akkor is eltávolítanak, ha nincs vele semmi gond?

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!