Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért szebb mindenki szerint...

Miért szebb mindenki szerint mondjuk egy 70 és egy 50 kilós nő közül mindig a vékonyabb? Miért csak az olyan gilisztaknak van férjük? Miért orajuk mondják h szépek mikor az igazi nőknek sokkal szebb az arcuk? Az bezzeg nem számít?

Figyelt kérdés

2019. szept. 12. 21:49
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
91%

Szép az 50kgs is, a 79kgs is, csak mindenki másnak szép.

50kgs nőkent kikérem magamnak hogy én ugyanúgy igazi nő vagyok mint a nálam teltebbek.


Keserűséget nem kell hordozni magunkban, az sose jo, ha másra vetited a saját problémád.;)

2019. szept. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
70%

Talán, ha felemelnéd a s..gged, és hozzá fognál mozogni, és egészségesen étkezni, talán rád is fanyalodnának a pasik.

Igaz ugyan, hogy a szépség mindenkinél mást jelent, és rengeteg kövér nő van kapcsolatban, ha ezt nem látod, akkor nagyon vak vagy és szelektív a látásod, azonban még mindig a vékony, formás nőket részesítik előnyben az elhízott zsíros nőknél.


Savanyú a szőlő, mi?

"giliszta"


48 kg-s, vékony, enyhén izmos vagyok, szeretek sportolni. Futásban, erőemelésben úgy lenyomnálak, hogy csak na. Aztán liheghetnél utánam.

Tudod, számomra az egészség a legfontosabb.

2019. szept. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
69%

Nem igaz, hogy mindenki szerint.

Nekem csak a telt nők jönnek be.

2019. szept. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 Miss Endzsi ***** válasza:
58%
Hát azért szerintem egy Kiss Virágot senki nem dobna csak úgy ki.
2019. szept. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
87%

Mert 70 kilós egész nap azt fújja, hogy bezzeg a giliszták! (Tisztelet a kivételnek, mert tényleg vannak sokan, akik nem, de sajnos itt is rengeteg fröcskölődő, rosszindulatú kérdés volt már egy-egy molettebb hölgytől.)

Képzelem, mekkora vonzóerő minden férfinak, hogy egész nap hallhatja, hogyan kritizálsz mindenkit. A Marit, mert ő vékonyabb, a Micinek jobb az autója, de bezzeg Teri álomnyaralást kapott szülinapjára, az a rohadt Anna meg azt a ruhát vette fel, amit te is akartál. Egy főnyeremény lehetsz. Ne a súlyoddal törődj elsősorban, hanem a modoroddal. Nagyon rosszindulatú vagy.


És igen, én is bírom az "igazi" nőket. Mitől vagy igazibb, mint én, meg a nehézkesen összeszedett 43 kilóm? Attól hogy te könnyen megszerezted a

kilóidat, én meg imádkozom, hogy ne menjen lejjebb?

De amúgy elárukok egy titkot: nekem is az van a lábam között, mint neked. Nem mű. Igazi.


Egyébként bírom a fogadd el magad reklámokat is. Fogadd el, ha túlsolyos vagy, az ugye milyen jó, ha meg nem, akkor dögölj meg. Micsoda elfogadás!


Mondok jobbat: fogadd el magad ÉS másokat. Én se írok ki kérdést, hogy "de bezzeg azok a disznók...", mert rohadt nagy bunkóságnak tartom. Nem tudhatom, ki miért olyan, amilyen. Lehet beteg, örökölhette, rossz családi minta, feszült, stb. De ez igaz mind a túlsúlyosakra, mind a vékonyakra. Az is igaz, utóbbinál sokan vannak, akik tettek érte. Ha velük van a baj akkor pedig láthatod, hogy a fentiek ellenére is lehetséges változtatni. Ne ellenséget láss bennük, hanem példát: ő is megcsinálta, nekem is menni fog.


Egyébként nem is értem a logikád. Ha valaki szép, és lefogy, akkor onnantól csúnya az arca? És ha egy ronda nő meghízik, hirtelen szép lesz? Mi van?😂😂

2019. szept. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
79%

Igazi nő vagyok és 50 kiló.

Röhej, hogy a 70 kilosok simán gilisztazhatnak, míg rájuk meg nem lehet mondani semmit, mint pl. disznó.

2019. szept. 13. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
90%

Nem szebb egy vékony nő. Az önbizalomhiányos, rosszindulatú, irigy, undok és lusta hárpiák viszont kellenek a francnak. Talán erre keresgélj okokat.

De lehet orvoshoz menni, diétázni, mozogni és csinosra fogyni.

2019. szept. 13. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim válasza:
61%
Altalaban nem azert van ferjuk mert sovanyak vagy koverek teee.... Lehet nekik bejon a viselkedes a humor termeszet vagy esetleg tehetseg barmi nem muszaj ahhoz sexiinek lenni altalaban nem a test miatt hazasodnak a ferfiak hanem elveszik azt a not akit szeretnek es ha szeretik ugy jo ahogy van lehet az 45 vagy 65 kiloo ezt fogd fel nekem is ferjem van 2 evi se sovany se kover nem vagyok de nem azert jottunk osze hogy a testet nezzuk csak szimpatikusak voltunk egymasnak es amilyenek vagyunk azzal vonzottuk egymast es hiddel kovernek is lehetsz szexi de ha enyire lebecsulod magad es meg mast legilisztazol negondold h ferjet talalsz szeresd magad abban amiben vagy es ezt ertrkelik a fiuk de az amit te csinalsz nehezen egy kover no is lehet gyonyoru es egy sovany is ...atol fugg ki hogy torodik magaval es milyen a szimpatiaa ....
2019. szept. 13. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
51%
Hát figyelj... Ha alpul veszünk egy pl 160/50kg,meg egy 160/70kg nőt, már a 70 kg-s arcával alapból az is probléma, hogy hatalmas tokás feje van általában ocsmány bőrrel. Én még egy túlsúlyos nőt se láttam, akinek az egyébként lehet hogy szép arca nem lenne szebb, ha vékonyabb lenne. Nekem csak zsíros, pattanásos képű túlysúlyos ismerőseim vannak (egészségtelen életmód), ez még az egyébként szép arcot is csúnyítja.
2019. szept. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
75%

Miért hirdeted azt, hogy te milyen szép vagy dagadtan, ha te se hiszed el?

Majd akkor lesz férjed, ha megérdemled röfi.

Üdv. Egy giliszta

2019. szept. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!