Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az Orsay méretezése mennyiben...

Az Orsay méretezése mennyiben tér el az H&M-től?

Figyelt kérdés

A méretem 38-as és S-es. Akarok rendelni az Orsay oldaláról viszont nem vagyok biztos abban hogy a 38-as méret biztosan jó lesz-e rám. Van itt olyan aki mindkét helyről van cucca és ugyanaz a méret jó?


És nem, nem tudok bemenni az üzletbe felpróbálni egy ruhát mivel külföldön élek itt pedig nincs Orsay.


2019. szept. 14. 13:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Van az orsaynak ilyen ruhameret kalkulátora. Azt próbáld ki.
2019. szept. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen és az alapján 36-os méretnek ír. Viszont ebayről rendeltem már használtan 38-as Orsay ruhát és az jó rám. Ezért vagyok bizonytalan. :/ bár ahogy olvastam ezzel a márkával kapcsolatban itt más kérdést, volt aki azt írta hogy mindig más méret jó rá, anyag, szabásfüggő, stb...
2019. szept. 15. 16:54
 3/3 anonim ***** válasza:

A pólók, felsők mérete egyezik a H&M-essel kb, icipicit talan nagyobb, illetve hosszabb a pulcsik ujja. A nadrágok is jellemzően hosszabbak, a webshopban fel van tüntetve a belső szárhosszuk viszont a nadrágok szárát vékony lábakra tervezik. A szoknyáknak megfigyelésem szerint kifejezetten bő a dereka, eggyel kisebb méret kell belőlük, az egyberuhából viszont nekem nem szokott kisebb kelleni érdekes módon.

Szóval én összességében szoknyából veszek kisebb méretet.

2019. szept. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!