Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Budapesten van olyan hely,...

Budapesten van olyan hely, ahol meg lehet szagolni az összes megvehető parfümöt?

Figyelt kérdés
2019. szept. 17. 11:38
1 2
 1/13 anonim válasza:
94%
DM, Rossmann, Douglas, Marionnaud. Nagyobb plázákban van mindből.
2019. szept. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
35%

Amiket az 1. felsorolt azokban sincs mindből bontott/TESTER!


A kisebb, de minőségi helyeken igen, pl.: Clinique.

2019. szept. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
46%

Nincs ilyen. Csak olyan helyen, ahol csak néhány parfüm van. Pl. Orsay, Promod. Van kb. 5-10 fajta parfümjük. Azoknak van mind tesztere. De ahol több száz parfümből válogathatsz, ott nincs mindegyiknek.

Egyébként kb. az 5. után nem is éreznéd már a különbségeket, szóval eleve lehetetlenség mindent végigszagolni :D

2019. szept. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
36%
Müllerben, Douglasban azért általában szokott lenni teszter.
2019. szept. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, bementem a Douglasba, ott mindegyik parfümhöz volt volt minta is. A harmadik után már alig éreztem valami különbséget közöttük, de amúgy se nagyon, meg az hogy 20 ezer körül van a legkisebb... Pont ma találtam egy cikket, ahol olyan merinói gyapjú pólóról írnak, amit lehet hetekig is hordani és nem fog büdösödni, ennyi pénzért inkább akkor veszek egy olyat.
2019. szept. 17. 16:34
 6/13 qkker1 ***** válasza:

"A harmadik után már alig éreztem valami különbséget közöttük, "


Teljesen normális, ezért mondják mindenhol, hogy három után nincs értelme szagolgatni.

2019. szept. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Ha megszagolok napi hármat, másnapra el is felejtem melyik milyen volt. Ennek így semmi értelme, találomra lehet legfeljebb venni.
2019. szept. 17. 18:05
 8/13 anonim ***** válasza:
73%
Találd ki milyen jellegű (virágos, gyümölcsös, friss stb.) illatot keresel, neten nézelődj illatjegyek alapján, aztán célzottan menj Douglasbe/egyéb ilyen helyekre szagolgatni. Sose fogod végigszagolni az összeset, de nem is kell, nincs értelme. Ajánlom a Krémmánia oldal parfüm szekcióját, vagy a Fragrantica.com-ot, ahol illatjegyek alapján lehet keresni.
2019. szept. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Férfi vagyok, nincs sok türelmem az ilyenekhez, már az alapszagtól meg a világítástól rosszul voltam. Az hogy milyen jegyek, hat ezek alapján se tudom megkülönböztetni szerintem, egyet tudok hogy az émelyítő édes nem tetszik, meg néha érzek egy olyan női parfümöt az utcán, aminek nem tudom behatárolni a milyenségét, de az konkrétan fújtóan büdös.
2019. szept. 17. 20:35
 10/13 anonim ***** válasza:
65%

Nő vagyok, nekem sincs türelmem az ilyenekhez :)

Kérd esetleg az eladók segítségét, hogy mit tudnak ajánlani, ők majd mutatnak párat.

2019. szept. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!