Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nektek bejönnek a fogszabályzó...

Dávid 777 kérdése:

Nektek bejönnek a fogszabályzós lányok?

Figyelt kérdés
2019. szept. 17. 17:02
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
Ez az igényesség egy jele,igen.
2019. szept. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%
Nem. Nem zavar a fogszabályzó, de nem is gerjedek rá.
2019. szept. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
15%

Nem!

Mindég azon filózok,hogy mennyire tudja kitisztítani, nem marad e benne valami kaja ami idővel elkezd bomlani.


És ezekután csókóljam meg..?

2019. szept. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%

Lol utolsó, olyan tudatlan vagy.

Hogy maradna rajta kaja?

Fogkefe? Szájvíz? Fogszabi tisztító?

2019. szept. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
31%

4!


Lol vagy nem lol te kis arschloch, véletlenekről nem hallottál?

Neked nem maradt ott soha semmi nehezen tisztítható részeken?

2019. szept. 18. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%
De igen, ezért szoktam éves után fogat mosni és szájvízet használni. De ha nincs rá alkalmam pl munkába csak nem kezd el bomlani pár óra alatt:))
2019. szept. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Illetve azt akartam még hozzáfűzni, hogy állításnál megtisztítja alaposan az orvos is.

Tehát nem érlelődik benne évekig semmi:D

2019. szept. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Amúgy szerintem cukik,de kinek mi az ideál pl.nekem az alakja fontosab mint az arca (legalábis adig amég nem olyan az arca mint egy 70 évesnek).😂😁
2019. szept. 18. 20:21
 9/10 anonim ***** válasza:
48%

Attól függ... Ha síma puszi megmarad, nyelveset felváltja a mufipuszi, akkor semmi gondom a dologgal. :) Egyébként is imádom a teljes testet csókolgatni, ez a fétisem...

Hogy a farkam adnám -e szopira, az jó kérdés. Eleinte bevallom, talán picit zavarna, de biztosan megszoknám. Igazából nekem a párom lelke a legfontosabb, illetve az, hogy mennyire rezonálunk össze. Minden más áthidalható; legyen az bármilyen protézis, fogyaték, betegség, testi hiba, környezeti gond. Az életben épp az a kihívás, hogy legtöbbször semmi sem ideális benne, de saját lelkünkben képesek vagyunk ezeken a dolgokon felülemelkedni, elfogadni az élőlényeket, tárgyakat, helyzeteket olyannak, amilyenek a valóságban. Ez a boldogság kulcsa, nem a megvehető vagy kizsarolható szolgáltatások, javak...

2019. szept. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Vikuci79 válasza:
100%

Hát a fogszabályzó nem egy életre szól és nem is annak aminek látszik. Sztem 1-2 év.

A fogszabályzó levétele után pedig egy gyönyörű mosolyú lányt látsz majd, aki megküzdött ezért a szépségért, és hogy úgy mosolyoghasson, ahogy azelőtt talán soha nem mert. Itt ugyancsak egy belső erőről van szó, amit nem mindenki vállal, pont az ilyen előítéletek miatt. Inkább marad szabálytalan fogú, ami szintén lehet elkedvetlenítő első ránézésre.

2019. szept. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!