Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A piercingem mellett olyan...

A piercingem mellett olyan mintha feljött volna a bőr és kicsit látszódna a hús. Nem igazán fáj, viszont pirosas és levedzik. Valami tipp?

Figyelt kérdés
Csak pár nap múlva tudok visszamenni ahhoz a sráchoz aki csinálta a piercingemet, gondoltam addig hátha tud valaki tanácsot adni. Először azt hittem vadhús, de ahogy forgatom az orrkarikát olyan, mintha mellette egy pici részen a bőr, hússal együtt mozogna. Váladék is jön belőle ami megtapasztja a piercinget és csak úgy tudom mozgatni ha fertőtlenítővel feloldom. Meg van benne egy kis, kemény, fehér darabka amit már egyszer 'lekapartam' de mintha újra kialakulna.. Körülötte nem vörös, de azért piroskás. Kb 3 hete csináltattam, eddig nem volt bajom vele, csak néhány napja kezdte.. arra tippelnék, hogy alvás közben belekaptam és mivel le volt tapadva, feltéphette oldalt a bőrt..hidrogén peroxiddal kezelem már a kezdetektől (ezt javasolták). Naponta többször fertőtlenítem. Olvastam, hogy a tetran kenőcs jó gyulladáscsökkentő. Használhat? Egyéb javaslat?
2019. szept. 17. 18:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
18%
Beállni a tükörbe és megkérdezni,hogy miért voltam ekkora barom hogy ezt tettem a testemmel.
2019. szept. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Azért mert az én testem és akartam és semmi közöd hozzá :) Ha érdemi választ nem tudsz adni, komment nélkül is tovább lehet lépni.
2019. szept. 17. 19:53
 3/13 anonim ***** válasza:
90%
Octenisept spray!
2019. szept. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm, kipróbálom!
2019. szept. 18. 05:17
 5/13 anonim ***** válasza:
0%

Ebben igazad van, a te tested, úgy bhaszod el ahogy akarod csak ha emiatt nagyobb gondod lesz akkor arra kérlek ne menj orvoshoz mert nem szeretném ha olyan emberek elől foglalnád a helyet akik nem szándékosan okoztak bajt maguknak.


Ha cinikusan is hangzott az előző kommentem segítő szándéku volt, de látom nem jött át....

2019. szept. 18. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Ennyi erővel mindenki szándékosan okoz magának kárt, mert belélegzi a szennyezett levegőt meg rákkeltő ételeket eszik miközben tudja, hogy nem kéne .. tudod mit? Holnap el is megyek orvoshoz, hiába néz ki jobban a sebem.. remélem a te helyedet foglalom el.
2019. szept. 18. 20:25
 7/13 anonim ***** válasza:

Csak tudod amiket felsoroltál azokat nem szándékosan tesszük, a levegő és az étel bevitele biológiai szükséglet ellenben a te szándékos befertőzésed elkerülhető!

Segítettem , megint?

2019. szept. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Enni lehetne egészségesen, mégis sokan inkább a rákkeltő gyorskajákat eszik. Remélem ha találkozol egy túlsúlyos emberrel, vagy egy ráktól szenvedőtől, odaállsz elé és jól leb*szod, hogy miért tette ezt magával. Nem segítőkész, bunkó megjegyzéseket írni és más olyan döntéseit kritizálni amivel nem bánt senkit se biológiai szükséglet, lám te mégis itt vagy rontod a levegőt :)
2019. szept. 19. 14:35
 9/13 anonim ***** válasza:

Aki magának szándékosan tesz rosszat azt elítélem és annyit kérek csak mint tőled.

Ne foglaljátok más elől a helyet.


Mondok egy példát.


Itt vannak a hegymászók , senki nem kérte hogy bárkinek bizonyítsanak de ők csakazértis másznak, de ha baleset éri őket akkor kivonul a helikopteres és a szárazföldi mentőegység, katasztrófa védelem és a tűzoltóság.

Ezalatt ha valaki a városban balesetet szenved lehet nincs hozzá szabad kocsi, orvos mert egy barom a hobbija miatt megsérült.

Én ezért szharom le magasról az ilyen hobbis embereket ha gondba kerülnek.

Ugyanez vonatkozik az alkoholistákra, drogosokra és a dohányosokra.

2019. szept. 20. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Tehát gyakorlatilag azt mondod, hogy mindenki csak azt tegye amit a biológiai szükséglete megkövetel. Ennyi erővel ne menj ki az utcára mert senki nem kérte és ha elütnek ne hívjon hozzád senki mentőt mert TE döntöttél úgy, hogy kimész az utcára.. nehogy elfoglald más elől a helyet csak azért mert neked sétálni, iskolába vagy munkába menni támadt kedved. Ezek közül mindet meg tudnád oldani otthonról.

A másik meg hogy milyen élet az, ahol semmi olyat nem teszel ami NEKED örömet okoz? De legalább értem miért vagy ilyen besavanyodott és miért abban éled ki magad, hogy interneten keresztül piszkálod a másikat .. elég sz*r életed lehet ha nincs semmi hobbid..

2019. szept. 22. 10:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!