Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Azokhoz szól a kérdés akiknek...

Azokhoz szól a kérdés akiknek van fültágítójuk. Mekkora van, csak egyik vagy mindkét fülben, és mióta? Ha mindkettőben van akkor egyszerre csináltatok, vagy kicsit később?

Figyelt kérdés

Nekem jelenleg van egy 6mm-es a balban. Elég régóta most gondoltam, hogy 8mm-ig megcsinálom, de akkor már a szimetria kedvéért másikat is meg kéne :D

Mi a véleményetek egy vagy inkább mindkettőben mutatna jól ? Ha lehet mellőzük a gusztustalan és társai hozzászólásokat :D természetesen elfogadom akinek ez a véleményen, csak a kérdés nem erre vonatkozik, és ne raboljuk egymás idejét :)

F



2019. szept. 19. 18:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem mindkét fülemben van,14mm. A jobbal kezdtem,amikor az 14-es lett,jött a másik.

Szerintem az is jól néz ki,ha csak az egyikben van:)

2019. szept. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én jobb füllel kezdtem. Kb 13 mm volt mikor elkezdtem tágítani a bal fülemet. Időközben utolérte a jobbot. Most mind a kettő 18 mm

Szerintem egy fülben is jól mutat, bár én nagyon a szimmetria híve vagyok.


16/L

2019. szept. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Nekem a bal fülemben van kitagítva 8 mm-re, a másikba meg 5-re..

Először a bal fülemet kezdtem tágítani ami nagyon könnyen és viszonylag fájdalommentesen ment..

A jobb fülem viszont sokkal jobban fájt mikor elkezdtem tágítani..

Nekem igazából az is tetszik ha csak egy fül van kitagítva,vagy ha nem szimmetrikusan van

Szóval szerintem úgy is jól mutat ha nem szimmetrikus ;)

2019. szept. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddig válaszokat :) már a jobban is van egy 2mm :D beéri a másikat 6al, és utána az eredeti tervnél maradva 8mm :D
2019. szept. 21. 15:02
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem a bal fülemben 8 éves korom óta fülbevaló volt, tavaly mind a 2 lyukat 5mm-re tágítottam majd a jobb-ba is szúrtam lyukat, viszont lusta voltam 3 tágeszt takarítani, idegesítő volt hogy nem is látszott szinte úgy hogy a 2db 5mm-est kivettem és csak a jobban van 12mm amit max 14 re fogok tágítani de szerintem hagyom így. Tehát csak a jobb fülemben van már, nekem így is tetszik és nem zavar küzdősportnál sem mert nem csattan össze mint a balban a 2db 5mm-es :D
2019. szept. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!